Daria Zawiałow to jedna z nielicznych uczestniczek programów typu talent show, którym rzeczywiście udało się zrobić karierę. Zdolna piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka ma na swoim koncie dopiero dwie płyty, ale już nazywana jest jedną z największych nadziei polskiej sceny muzycznej. To więc najwyższy czas przyjrzeć się jej nieco bliżej. Garść najważniejszych informacji na temat Darii Zawiałow znajdziecie poniżej.

Daria Zawiałow - wiek, mąż

Daria Zawiałow przyszła na świat 18 sierpnia 1992 roku w Koszalinie. W tym roku skończy więc 27 lat. 21 maja 2016 roku artystka wyszła za mąż za Tomasza Kaczmarka i od tamtej pory w dokumentach urzędowych figuruje jako Daria Kaczmarek.

Daria Zawiałow - Instagram

Daria Zawiałow należy do grona gwiazd, które strzegą swojego życia prywatnego. To jednak nie oznacza, że artystka zaniedbuje swoich fanów. Piosenkarka regularnie udziela się w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie (@zavialovd), który obserwuje już 45 tysięcy użytkowników serwisu, znaleźć można zdjęcia z sesji zdjęciowych, fotografie zza kulis koncertów oraz ujęcia ukazujące artystkę od nieco bardziej prywatnej strony.

Daria Zawiałow - koncerty 2019

Daria Zawiałow w połowie marca 2019 rozpoczęła trasę koncertową "Helsinki Tour", która promuje jej drugi studyjny album o tej samej nazwie. Daty i miejsca wszystkich nadchodzących występów wokalistki znajdziecie na jej oficjalnym profilu na Facebooku.

Daria Zawiałow kiedyś i dziś - zobacz stare i nowe zdjęcia piosenkarki w naszej GALERII >>