Top Model 6 dobiega końca. Za kilka dni wielki finał, w którym znalazło się trzech uczestników – Patryk Grudowicz, Ewa Niespodziana i Daria Zhalina. Każde z nich jest o krok od zdobycia wymarzonego tytułu Top Model i okładki w magazynie Glamour.

Wiadomo, że odpadnięcie z programu nie równa się końcowi kariery w modelingu. Dowodem tego są chociażby poprzednie edycje programu. Ta edycja różni się jednak od poprzednich. Uczestnicy szóstej edycji Top Model poważnie podchodzą do modelingu. Nic dziwnego, że wielu z nich już mamy okazję oglądać w różnych projektach.

ZOBACZ: TOP MODEL POLSKA półfinał Top Model za nami! Oto finaliści [ZDJĘCIA]

Kilka dni temu odbył się pokaz Mariusza Przybylskiego. Jego najnowszą kolekcję przyszła podziwiać plejada polskich gwiazd –Katarzyna Warnke, Jessica Mercedes czy Joanna Horodyńska. Gwiazdy zaskoczyły  wyszukanymi stylizacjami, ale zaskoczenie wywołali również modele na wybiegu.

PRZECZYTAJ: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK, JESSICA MERCEDES, JOANNA HORODYŃSKA, KASIA WARNKE na pokazie Mariusza Przybylskiego Fire Walk With Me

Wśród nich byli uczestnicy szóstej edycji Top Model! Najnowszą kolekcję projektanta prezentowali Adam Niedźwiedź,  Daniel Tracz oraz Patryk Grudowicz. Panowie świetnie poradzili sobie na wybiegu wśród profesjonalnych modeli.

ZOBACZ: UczestnicyTop Model 6 na pokazie projektanta

Teraz przyszła pora na Darię Zhalinę – uczestniczkę Top Model, która dotarła do finału programu. Wczoraj modelka zadebiutowała na czerwonym dywanie. Pojawiła się otwarciu hotelu Sixty Six. Zobaczcie jak się prezentowała!