Daria Zhalina wyszła za mąż. Laureatka trzeciego miejsca w szóstej edycji programu "Top Model" pochwaliła się na Instagramie, że jest już po ślubie ze swoim ukochanym. W środę 15 lipca modelka zaprezentowała na swoim profilu zdjęcie ze świeżo upieczonym mężem. Piękna Rosjanka w tym wyjątkowym dniu miała na sobie białą, asymetryczną suknię, a jej wybranek szarą marynarkę w kratę, do której dobrał białą koszulę.

Finalistka "Top Model 6" wzięła ślub

Następnego dnia Daria opublikowała kolejny post, z którego dowiadujemy się, że w obecnej sytuacji epidemiologicznej młoda para zrezygnowała z organizacji dużego wesela. W trosce o zdrowie swoje i swoich gości, Zhalina i jej wybranek zdecydowali się na kameralny obiad, na który zaprosili jedynie członków najbliższej rodziny i wąskie grono przyjaciół.

Specjalny obiad z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi. Dziękuję za wspaniały czas - napisała przy zdjęciu elegancko zastawionego stołu.

Zobacz ślubne zdjęcia Darii Zhaliny w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Karolina Pisarek prowadzącą "Top Model". Wiemy, jaką dokładnie będzie pełnić rolę w 9. edycji show [EXCLUSIVE]