"Gambit Królowej" to nowy serial Netflix, który od dnia premiery zbiera świetne recenzje. Krytycy filmowi mówią o nim jako o "jednej z najlepszych produkcji serwisu w ostatnich latach", a zdanie to podzielają zarówno widzowie, jak i znani artyści, którzy podczas pandemii sięgnęli po dzieło oparte na powieści Waltera Tevisa. - W tym przeklętym roku oglądałem wiele produkcji - wiem, nie jestem sam - a najlepszą z najlepszych jest "Gambit Królowej na Netflixie. Całkowicie ekscytująca. Myślałem, że nic nie przebije "Procesu siódemki z Chicago", ale się udało - napisał na Twitterze jeden z najbardziej znanych pisarzy na świecie, Stephen King. 

Dacid Beckham poleca serial z Marcinem Dorocińskim

"Gambit królowej" opowiada historię genialnej osieroconej dziewczyny, która zmaga się z nałogiem i próbuje zostać najlepszą szachistką na świecie. Fakt, że serial zdobywa tyle pozytywnych komentarzy, jest tym bardziej ekscytujący, że w rolę Vasilya Borgova wcielił się polski aktor, Marcin Dorociński. Produkcję polecił też ostatnio na swoim Instagramie David Beckham.

- Wow. Piękna produkcja, świetnie nakręcona. "Gambit Królowej" jest niesamowicie dobry - napisał piłkarz publikując zdjęcia głównej bohaterki oraz Dorocińskiego.

A Wy widzieliście już "Gambit Królowej"?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bend it like Beckham! David’owi też się podoba

Post udostępniony przez Marcin Dorociński (@marcindorocinski) Lis 6, 2020 o 1:42 PST