Brytyjski tabloid OK! poinformował na swojej okładce, że jest w posiadaniu dokumentów rozwodowych, które w angielskim sądzie miała złożyć Victoria Beckham. Magazyn twierdzi, że związek słynnej na całym świecie pary to już fikcja, którą oboje podtrzymują ze względu na czwórkę dzieci oraz kontrakty reklamowe, które dotyczą ich oboje. OK! twierdzi jednak, że celebryci doszli w końcu do wniosku, że dla wszystkich będzie lepiej, jeśli dla dobra wszystkich się rozstanie. Pora na rozwód?

Co jednak może uspokoić niektórych fanów pary to wiadomość, że między małżonkami nie doszło do konfliktu ani zdrady, ale po prostu rozeszły ich drogi się rozeszły i wygasła między nimi namiętność. Para zajmuje podobno nawet dwie osobne sypialnie w olbrzymiej, nowej rezydencji, którą niedawno kupili. Victorii ma przeszkadzać ponadto również to, że od kiedy David Beckham zakończył karierę sportową cztery lata temu, nie może sobie znaleźć nowego zajęcia i cały czas snuje się po domu. Ona za to jest aktywna zawodowo jak nigdy przedtem.

ZOBACZ: VICTORIA I DAVID BECKHAM świętują 17. rocznicę małżeństwa. Zobacz archiwalne zdjęcia z ich ślubu

Czy jednak doniesienia tabloidu są wiarygodne? Można mieć do tego poważne wątpliwości. Spekulacje o rozstaniu pary już nieraz przetaczały się przez brytyjskie media. Do tej pory żadne z małżonków nie zdecydowało się jednak na złożenie choćby pozwu rozwodowego. Decyzja o rozwodzie jest ponadto o tyle wątpliwa, że nawet gdyby para rzeczywiście się na niego zdecydowała, oboje musieliby podzielić się majątkiem szacowanym na, bagatela, miliard dolarów!

Informacje opublikowane przez tabloid wstrząsnęły milionami fanów brytyjskiej pary. Specjaliści od mediów zaznaczają jednak, że trzeba brać na nie dużą poprawkę. Jaką decyzję podejmą David i Victoria Beckhamowie? I czy ich małżeństwu faktycznie grozi rozpad? O tym przekonamy się zapewne już w niedalekiej przyszłości.

Póki co Victoria nie miała zapewne za dużo czasu na myślenie o ewentualnym rozwodzie, bo musiała się przygotować do pokazu swojej najnowszej kolekcji na New York Fashion Week. Na widowni jej show w Nowym Jorku po raz kolejny  zasiadł jej mąż. Wszystko wskazuje zatem na to, że plotki o ich rozwodzie mogą być mocno przesadzone…