Ona swoją popularność zawdzięcza występom z grupą Spice Girls, która do dziś jest uważana za jedną z najpopularniejszych w historii światowego przemysłu muzycznego. On był piłkarzem, który odnosił duże sukcesy i zdecydowanie kwalifikował się do czołówki najlepszych zawodników współczesnego futbolu. Karierę zakończył oficjalnie w maju 2013 r. 

Historia miłości Davida i Victorii Beckhamów rozpoczęła się w 1997 r. Dwa lata później stanęli na ślubnym kobiercu - wydarzenie to do tej pory jest uważane za jedno z najbardziej doniosłych w dziejach show-biznesu. Wspólnie wychowują czwórkę dzieci: trzech synów Brooklyna, Romea i Cruza oraz córeczkę Harper, która jest ich oczkiem w głowie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Victoria i David Beckhamowie: Tak świętują 5. urodziny córeczki Harper [ZDJĘCIA]

Często okazują sobie szacunek i miłość, publikując w mediach społecznościowych wpisy, które są formą uczczenia ważnych dni w historii ich relacji, takich jak ślub czy narodziny dzieci.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Victoria i David Beckhamświętują 17. rocznicę małżeństwa. Zobacz archiwalne zdjęcia z ich ślubu

Słyną z tego, że unikają skandali i poświęcają swoim synom oraz córce każdą wolną chwilę. Media oczywiście bacznie śledzą każdy ich krok i co jakiś czas informują o kryzysie w związku gwiazdorskiej pary. Victoria i David Beckhamowie starają się jednak nie zwracać na to uwagi i rzadko komentują medialne doniesienia na swój temat.

W naszej galerii możecie zobaczyć 11 najbardziej czułych zdjęć kochających rodziców z ich dziećmi. Te fotografie są naprawdę urocze!