Dawid Czupryński największą popularność zyskał dzięki występowi w telenoweli "Na Wspólnej", gdzie od 2014 roku wciela się w rolę Bruna Krawczyka. Grany przez 31-latka bohater znana jest z tego, że często zmienia dziewczyny i wciąż szuka tej jedynej. Zupełnie inaczej jest w życiu prywatnym. Pochodzący z Kielc aktor przed kilkoma dniami stanął na ślubnym kobiercu. 14 sierpnia serialowy Bruno poślubił swoją wieloletnią partnerkę, Patrycję Filmon.

Dawid Czupryński wziął ślub!

Ceremonia ślubna odbyła się w Kościele NMP Matki Miłosierdzia na warszawskiej Sadybie. W związku z reżimem sanitarnym spowodowanym pandemią koronawirusa wszyscy zebrani na uroczystości goście mieli na sobie maseczki ochronne. Świadkiem pana młodego był aktor Marcel Sabat, który w ubiegłym roku także brał ślub i wtedy to Czupryński wspierał go jako świadek. W ceremonii udział wzięło także kilka innych znanych gwiazd, w tym m.in. Agnieszka Mrozińska oraz koleżanka 31-latka z planu "Na Wspólnej", Katarzyna Chorzępa. 

Kim jest Patrycja Filmon - żona Dawida Czupryńskiego?

Patrycja Filmon jest absolwentką Wydziału Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej PWSFTviT w Łodzi. 27-latka uczestniczyła już w powstawaniu takich produkcji jak m.in. "Klub 56", "Krasnale", "Remedium" czy "Noticed". Swojego przyszłego męża poznała podczas wakacji nad polskim morzem kilka lat temu. 

Zdjęcia ze ślubu Dawida Czupryńskiego i jego ukochanej znajdziecie w naszej GALERII >> 

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! 

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Dąbrowska wyszła za mąż. Była gwiazda "Na dobre i na złe" pokazała zdjęcia z sesji ślubnej