Dawid Kubacki jest już po ślubie. 29-letni skoczek narciarski w majówkę ożenił się z Martą Majcher, pochodzącą z Katowic studentką wychowania fizycznego. Para stanęła na ślubnym kobiercu w środę w kościele na Bachledówce, kilkanaście kilometrów pod Zakopanem. Na ceremonii zaślubin utytułowanego sportowca i jego wieloletniej partnerki poza rodziną i bliskimi, zjawili się też m.in. znajomi pana młodego ze skoczni, Kamil Stoch z żoną Ewą Bilan-Stoch oraz Maciej Kot z dziewczyną, Agnieszką Lewkowicz.

- Pierwszy dzień nowego życia - napisał Kubacki na Instagramie. - Stało się :) I żyli długo i szczęśliwie - tak z kolei podpisała zdjęcia ze ślubu świeżo upieczona żona skoczka.

Ślub Dawida Kubackiego

Dawid Kubacki i Marta Majcher są razem od kilku lat. Para zaręczyła się w połowie sierpnia 2018 roku. Przypomnijmy, że mistrz świata 2019 w skokach narciarskich z austriackiego Seefeld oświadczył się swojej ukochanej podczas wspólnych wakacji w Egipcie.

Miał sprzedać za wielbłąda ale nie wyszło - napisała wtedy żartobliwie Marta Majcher pod zdjęciem z pierścionkiem zaręczynowym.

Młodej parze składamy serdeczne gratulacje!

Zobacz zdjęcia ze ślubu i wesela Dawida Kubackiego i Marty Majcher w GALERII >>