Podczas niedawnych nagrań do programu The Voice Kids wierni fani Dawida Kwiatkowskiego, czyli „Kwiatonators”, okupowali do późnej nocy studio nagrań, w którym polski Justin Bieber nagrywał kolejne docinki nowego show TVP 2.  Specjalnie dla niego dziewczyny przygotowały układ taneczny i piosenki artysty z podziałem na zwrotki. Co jeszcze wierni fani są w stanie zrobić dla swojego idola? O tym przekonamy się na antenie TVP 2 już w roku 2018 ;-)

"The Voice Kids" - o co chodzi w programie?

 The Voice Kids to muzyczny talent-show, który odniósł spektakularny sukces na całym świecie. Format obecny jest już w prawie 30 krajach m.in. USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii czy Indiach. Program składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off oraz Finału. Podczas pierwszego etapu, młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat spróbują zaczarować swoim głosem Trenerów. Zasady programu są niemal takie same jak w The Voice of Poland.

ZOBACZ: TOMSON I BARON o programie „The Voice Kids".  Będą lepszymi trenerami niż Górniak i Kwiatkowski? [WIDEO]

O tym, kto zostanie Najlepszym Głosem w Polsce zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS. W pierwszej edycji The Voice Kids w fotelach trenerskich zasiądą: Edyta Górniak, zakręcony duet Tomson i Baron z zespołu Afromental oraz wspomniany Dawid Kwiatkowski.

W roli prowadzących program widzowie zobaczą sprawdzony duet Tomasza Kammela i Barbary Kurdej-Szatan. Towarzyszyć im będzie Adam Zdrójkowski – młody aktor znany m.in. z serialu Rodzinka.pl.

CZYTAJ TEŻ: LEONARD MARQUES Kim jest nowy partner Marceliny Zawadzkiej? To model i aktor, ale nie tylko... [HOT GALERIA]

Premiera The Voice Kids już 1 stycznia 2018 roku w telewizyjnej Dwójce. Kolejne odcinki w każdą sobotę - od 6 stycznia 2018 roku o 20:05 w TVP2. Będziecie oglądać i trzymać kciuki za Dawida Kwiatkowskiego oraz jego drużynę?

 

Post udostępniony przez (@nehrebecka) 21 Lut, 2017 o 8:48 PST