Dawid Kwiatkowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów młodego pokolenia w Polsce. Piosenkarz rozpoczął swoją karierę w lipcu 2013 roku, kiedy to wydał debiutancki singiel "Biegnijmy". Od 2018 roku, artysta zasiada w jury w programie telewizyjnym "The Voice Kids". Na każdym koncercie 23-latka zbiera się tłum fanek, które go bardzo wspierają. Rosnąca popularność muzyka przysporzyła mu pokaźną liczbę obserwatorów na portalach społecznościowych - jego profil na Instagramie obecnie śledzi aż 890 tyś osób! Teraz w okresie wakacji, Kwiatkowski zdecydował się wybrać ze znajomymi na Mazury. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że również wybrał się w towarzystwie pewnej dziewczyny. 

Dawid Kwiatkowski ma nową dziewczynę?

Instagram gwiazdora jest pełny zdjęć pokazujących kulisy jego prywatnego życia. Ostatnio na swoim profilu i InstaStories pochwalił się zdjęciami i filmikami, na których widać, jak spędza urlop. Wypoczywa na Mazurach w towarzystwie m.in. blogerki Julii Kuczyńskiej, znanej jako Maffashion. Jednak najwięcej emocji wśród fanów wywołała fotografia, którą piosenkarz dodał wczoraj: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MAAAAZUUURYYYYY ❤️

Post udostępniony przez DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky) Cze 25, 2019 o 8:16 PDT

Na zdjęciu Dawid pozuje z Dominiką Herman. Leżą na ręcznikach, opalają się na pomoście i ubrani jedynie w stroje kąpielowe widać, że doskonale bawią się w swoim towarzystwie. Czulszą fotografię ze wspólnych wakacji dodała sama Herman:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#realfriends #reallove #realhappiness ❤️

Post udostępniony przez Dominika Herman (@hermaniatko) Cze 25, 2019 o 10:38 PDT

Internautów zastanawia to, czy Dawida i Dominikę łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. Na ten moment, para nie skomentowała swojej relacji. 

Zobacz zdjęcia Dawida Kwiatkowskiego z Dominiką Herman w naszej GALERII >>