Jego kariera to z pewnością dla wielu osób fenomen. Dawid Kwiatkowski zaistniał dzięki umieszczaniu swoich nagrań w serwisie Youtube. Dzięki temu zainteresowały się nim osoby z branży muzycznej i tak doszło do wydania w lipcu 2013 r. pierwszego singla Kwiatkowskiego. Dawid szybko zdobył rzeszę fanów: dzisiaj jest uznawany nie tylko za jednego z najpopularniejszych, lecz także najbogatszych (!) gwiazdorów młodego pokolenia. O jego stawkach koncertowych i kontraktach reklamowych krążą legendy. 

Jedno jest pewne - jak sam przyznaje, Dawid na pewno nie jest osobą, której brakuje pieniędzy. Jednak stara się, aby nie przewróciły mu one w głowie. To także jedna z niewielu polskich gwiazd, która zbudowała jedyną w swoim rodzaju relację z fanami. Często podkreśla się, że sympatycy talentu Dawida Kwiatkowskiego stoją za nim murem i wspierają go we wszystkich możliwych przedsięwzięciach.

Z pewnością kariera idola nastolatek to przykład na potęgę oddziaływania mediów społecznościowych. Wokalista z Gorzowa Wielkopolskiego ma miliony fanów: widać to zarówno na jego Facebooku, jak i Instagramie. Gwiazdor chętnie chwali się zdjęciami dokumentującymi jego życie prywatne, w tym gorące wakacje w egzotycznych miejscach.

Tak stało się i tym razem: piosenkarz wyjechał z grupą znajomych na kilka tygodni do Azji, a dokładniej na Sri Lankę. Przyznać trzeba, że zamieszczone w Internecie fotografie wzbudzą w każdym zazdrość: piękne, egzotyczne widoki, gorące słońce, plaża oraz lazurowe morze. Fani wprost rozpływali się z zachwytu, w końcu ich idol zaprezentował przy okazji wyrzeźbioną sylwetkę.

Zazdrościcie mu tej wyprawy?

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: DAWID KWIATKOWSKI Urządził bratu przyjęcie urodzinowe! [FOTO]

Lubisz Gala.pl? Polub nas na Facebooku!