Dawid Kwiatkowski wie, jak sprawić radość swoim bliskim. Trener "The Voice Kids" parę dni temu opowiedział na Instagramie o prezencie, jaki sprawił swojemu tacie z okazji jego nadchodzących urodzin. Młody wokalista i autor piosenek postanowił spełnić wielkie marzenie ojca, mechanika oraz zapalonego fana motoryzacji, o posiadaniu dobrego samochodu, na które nigdy nie było go stać.

- Pewnego dnia przyjechałem do niego swoim pierwszym autem, było to BMW X1 i zobaczyłem w oczach taty, że po prostu zakochał się w tym aucie. Wręcz nie chciał z niego wyjść... - wspominał na InstaStories.

23-latek, który dzięki spektakularnemu sukcesowi na polskiej scenie muzycznej dorobił się już kilku aut, zdecydował się oddać tacie swoje BMW.

Tak więc stwierdziłem, że skoro ma niedługo urodziny, a każdy z synów jest już dorosły, więc ma czas na to, by zająć się już tylko tym, co jest jego pasją, czyli motoryzacją, fajnie, jakby dostał to o czym marzył od kilku lat - relacjonował Dawid.

Dawid Kwiatkowski dał tacie samochód

Znany z dobrych relacji ze swoimi fanami Dawid Kwiatkowski postanowił pokazać im moment, w którym informuje swojego tatę, o tym, że przekazuje mu swoje auto. Ojciec wokalisty podczas wideorozmowy z synem nie potrafił ukryć wzruszenia z powodu takiego wspaniałego prezentu. Ani trochę mu się nie dziwimy!

Dawid Kwiatkowski z rodziną - zobacz zdjęcia artysty z jego rodzicami i braćmi w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Dawid Kwiatkowski w "Gala Studio": Raniłem. Nie jestem idealny. Miałem też złamane serce [WIDEO]