Okazuje się, że Dawid Kwiatkowski podczas „Przesłuchań w Ciemno” chcąc namówić 10-letnią uczestniczkę do dołączenia do swojej drużyny, postanowi napisać na kartce „Kocham Cię”. Czy taki argument przekona dziewczynkę? I do kogo dokładnie będą skierowane te poważne słowa? O tym przekonamy się…już dziś wieczorem podczas emisji pierwszego odcinka The Voice Kids!

„The Voice Kids” - fenomen programu

The Voice Kids to wyjątkowy muzyczny talent-show, który odniósł spektakularny sukces na całym świecie. Format obecny jest już w prawie 30 krajach m.in. USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii czy Indiach. Program składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off oraz Finału.

Podczas pierwszego etapu, młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat spróbują zaczarować swoim głosem Trenerów. Zasady programu są niemal takie same jak w The Voice of Poland. Podczas Przesłuchań w Ciemno każdy z Trenerów skompletuje swoją drużynę złożoną z najlepszych dziecięcych głosów.

„The Voice Kids” - na czym polega program?

Na etapie Bitew uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy stoczą muzyczne starcia. Aby utrzymać atmosferę dobrej zabawy i wspaniałej muzycznej podróży, każda Bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże przegranego. O tym, kto zostanie Najlepszym Głosem w Polsce zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS.

„The Voice Kids” - jurorzy i prowadzący

W pierwszej edycji The Voice Kids w fotelach trenerskich zasiądą: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz zakręcony duet Tomson i Baron z zespołu Afromental. W roli prowadzących program widzowie zobaczą sprawdzony duet Tomasza Kammela i Barbary Kurdej-Szatan. Towarzyszyć im będzie Adam Zdrójkowski – młody aktor znany m.in. z serialu Rodzinka.pl.

„The Voice Kids” - kiedy i gdzie oglądać?

Odcinek, w którym Dawid Kwiatkowski do jednej z uczestniczek napisze „Kocham Cię” obejrzymy już dziś wieczorem, o 20.05 na antenie TVP 2. Kolejne odcinki w każdą sobotę na TVP 2 o tej samej porze.

Będziecie je oglądać dla Dawida Kwiatkowskiego i jego wyznań miłosnych? Bo my na pewno! ;-)