Na fotelach jurorskich show TVP w pierwszej w Polsce edycji „The Voice Kids” zasiedli Edyta Górniak, Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski, który – w przeciwieństwie do pozostałych trenerów – debiutuje w tej roli. Czy między nim a „starymi” trenerami pojawiły się już jakieś konflikty? W mediach od jakiegoś czasu pojawiały się doniesienia, że Edyta Górniak nie jest łatwym współpracownikiem. W kuluarach mówiło się, że piosenkarka kłóci się na planie The Voice Kids właśnie z Dawidem Kwiatkowskim! Ile w tym prawdy? Sprawę w końcu postanowił skomentować sam Trener:

"Edyta Górniak jest moją kumpelą, pozdrawiam cię, kochana, jesteś najlepsza i to, co mówimy sobie na backstage'u, to jest tylko nasze i nie powiem tego jemu, nie powiem!" - zażartował Dawid Kwiatkowski z rozmowie z dziennikarzem jednego z tabloidów.

Dawid Kwiatkowski jurorem "The Voice Kids"

Jak zatem widać, Dawid Kwiatkowski od samego początku świetnie dogaduje się z pozostałymi trenerami „The Voice Kids”, w tym właśnie z Edytą Górniak. Nie mamy też najmniejszych wątpliwości, że pokochały go dzieci, które zdecydowały się zgłosić do programu i spróbować sowich sił na słynnej scenie programu ;-)

A jak w roli jurora show "The Voice Kids" radzi sobie Dawid Kwiatkowski? Kogo w nim szuka? Jak zamierza wyłuskiwać dziecięce talenty? I jaką energię czuje na planie programu? Zobaczcie w naszym materiale WIDEO!

"The Voice Kids" - kiedy emisja odcinka premierowego?

Przypominamy, 1. odcinek pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids” już 1 stycznia 2018 roku o godz. 20:05 na antenie TVP2. Będziecie go oglądać specjalnie dla Dawida Kwiatkowskiego? Bo my i owszem!