Dawid Ogrodnik to bez wątpienia aktualnie jedna z największych gwiazd polskiego kina. 33-letni aktor ma już na swoim koncie obszerną listę wybitnych ról filmowych. Krytycy i widzowie pokochali jego kreacje w takich głośnych produkcjach, jak "Chcę się żyć", "Ostatnia rodzina" i "Cicha noc". Ogrodnik stosunkowo szybko zyskał także przychylność polskiego środowiska filmowego. Aktor może się już pochwalić wieloma prestiżowymi nagrodami, w tym dwoma Orłami i aż sześcioma Złotymi Lwami. Ostatniego z nich otrzymał na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Gdyni za tytułową rolę w filmie biograficznym "Ikar. Legenda Mietka Kosza" w reżyserii Macieja Pieprzycy, który właśnie wszedł na ekrany kin. A co wiemy o życiu prywatnym Dawida Ogrodnika? Sprawdź już teraz poniżej.

Dawid Ogrodnik - partnerka, córka

Dawid Ogrodnik należy do grona artystów, którzy strzegą swojej prywatności, rzadko pokazują się publicznie i nie udzielają wywiadów na tematy prywatne. Z tego powodu do przestrzeni publicznej nie przedostaje się zbyt wiele informacji na temat życia osobistego aktora. Wiadomo, że już od kilku lat jest w związku z aktorką Martą Nieradkiewicz, znaną z takich produkcji, jak "Płynące wieżowce", "Pakt" i "Zjednoczone stany miłości". Para poznała się dzięki pracy w Teatrze Dramatycznym w Opolu. W październiku 2017 roku media obiegła informacja, że Ogrodnik i Nieradkiewicz spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Doniesienia potwierdziły się - ich córka przyszła na świat na początku lutego ubiegłego roku. Dziewczynka otrzymała na imię Jaśmina. Przypomnijmy, że informacja o tym, że został ojcem zastała aktora na gali Bestsellerów Empiku 2017.

Dawid Ogrodnik - Instagram

Dawid Ogrodnik posiada profil na Instagramie (@dawidogrodnikofficial), ale trudno byłoby określić go mianem internetowego celebryty. Aktor zamieszcza tam przede wszystkim zdjęcia i filmiki związane ściśle z jego działalnością zawodową. Próżno więc szukać tam zdjęć i nagrań wideo z jego partnerką i córeczką.

Zdjęcia Dawida Ogrodnika i Marty Nieradkiewicz znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Dawid Ogrodnik został ojcem! Marta Nieradkiewicz urodziła w trakcie gali Bestsellery Empiku 2017!