Dawid Podsiadło dostał własny program radiowy. Autorska audycja wokalisty nosi nazwę "Małomiasteczkowy program" i począwszy od 19 października trafia do ramówki RMF FM. Prezenterski debiut 25-letniego artysty zbiegł się w czasie z premierą jego trzeciej studyjnej płyty pt. "Małomiasteczkowy", który promuje przebój o tym samym tytule (już ponad 17,5 mln wyświetleń teledysku na YouTube) oraz nowy singiel o nazwie "Nie Ma Fal". Szczegóły na temat programu i emisji do sprawdzenia poniżej.

Program Dawida Podsiadło w RMF FM

Jak dowiadujemy się ze strony internetowej programu Dawida Podsiadło w RMF FM, artysta "będzie w nim mówił, śpiewał i słuchał, oraz zadawał pytania". Jak donosi portal Wirtualne Media, w czasie audycji przewidziane są konkursy z nagrodami w postaci biletów VIP na jego koncerty i wejściówek na ekskluzywne spotkania z wokalistą.

Kiedy i o której słuchać "Małomiasteczkowy program" Dawida Podsiadło? Emisje audycji mają się odbywać w każdy poniedziałek i piątek o godz. 18:30 w RMF FM. Czas trwania każdego programu to 30 minut. Rozgłośnia wstępnie planuje wyemitować 13 odcinków.

Zdjęcia Dawida Podsiadło znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: DAWID PODSIADŁO podpalił kolegę z zespołu: "To się wymknęło spod kontroli"