Dawid Podsiadło i Taco Hemingway połączyli siły i razem organizują jedno z największych muzycznych wydarzeń tego roku w Polsce. Już 28 września 2019 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie autor hitu "Małomiasteczkowy" i wykonawca przeboju "Tamagotchi" dadzą dwa wielkie koncerty w ramach jednego wydarzenia o nazwie "A teraz: Dawid Podsiadło i Taco Hemingway". Organizatorzy zapewniają, że będzie to ich już ostatni występ w tym roku. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie biletami na ten koncert jest gigantyczne. Gdzie i kiedy kupić wejściówki na to wydarzenie? Czy znane są już ceny i rodzaje biletów? Garść najważniejszych informacji na temat koncertu Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya znajdziecie poniżej.

Bilety na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya

Koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya - przedsprzedaż Allegro

Przedsprzedaż biletów na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya na PGE Narodowym rozpoczyna się w środę, 15 maja, o godzinie 12:00 na stronie www.eBilet.pl. Uwaga - przedsprzedaż dostępna jest wyłącznie dla użytkowników internetowej platformy Allegro. Jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie tylko 4 sztuki biletów.

Koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya - sprzedaż ogólna

Otwarta sprzedaż biletów na wielki koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya w Warszawie startuje w piątek, 17 maja, o godz. 12:00, także na stronie www.eBilet.pl. Uwaga - wejściówki będą imienne, co oznacza, że przy wejściu na teren koncertu trzeba będzie pokazać dokument tożsamości zgodny z nazwiskiem znajdującym się na bilecie. Maksymalna ilość wejściówek dostępnych dla jednego użytkownika to 6 sztuk.

Ceny i rodzaje biletów zostaną ujawnione podczas rozpoczęcia przedsprzedaży. Dodajmy, że organizatorami wydarzenia są agencja East Eventz i PGE Narodowy.

Zobacz zdjęcia z sesji promującej koncert Podsiadło i Hemingwaya w GALERII >>