To musiało w końcu nastąpić! Dawid Podsiadło zasiadł na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Wierni widzowie programu "Króla TVN" wiedzą, że młody wokalista pojawiał się programie od samego początku bieżącego sezonu. Zawsze na chwilę i w najmniej spodziewanym momencie wyłaniał się zza kulis i zaczynał wykonywać tytułowy hit ze swojej nowej płyty "Małomiasteczkowy". Okazuje się, że krótkie przerywniki z udziałem artysty były zwyczajnie budowaniem napięcia przed jego właściwą wizytą w talk-show Kuby Wojewódzkiego. Piosenkarz w zeszły czwartek nareszcie zasiadł na słynnej kanapie, aby nagrać pełnoprawny odcinek. Premierowa emisja odcinka z udziałem Dawida Podsiadło oraz drugiego gościa, Kasi Nosowskiej, tradycyjnie odbyła się we wtorek, o godz. 22:30 w TVN.

Dawid Podsiadło u Kuby Wojewódzkiego

Wizyta Dawida Podsiadło u Kuby Wojewódzkiego oczywiście związana była z premierą jego trzeciego studyjnego albumu pt. "Małomiasteczkowy". Przypomnijmy, że 25-latek promuje swoje najnowsze wydawnictwo również m.in. na antenie radia RMF FM, gdzie zaczął prowadzić autorską audycję o nazwie "Małomiasteczkowy program". O dniach i godzinach emisji tego radiowego show artysty pisaliśmy >> TUTAJ <<.

Zdjęcia z niezwykle zabawnej wizyty Dawida Podsiadło i Kasi Nosowskiej w programie Kuby Wojewódzkiego możecie obejrzeć już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: JON JAMES nie żyje. Raper spadł ze skrzydła lecącego samolotu