Czego na co dzień słucha Dawid Podsiadło? W końcu poznaliśmy odpowiedź na to nurtujące wielu fanów pytanie. Najpopularniejszy polski wokalista na prośbę serwisu muzycznego Tidal stworzył własną listę przebojów. Na osobistej playliście autora hitów "Małomiasteczkowy" i "Nie ma fal" znalazło się 18 jego aktualnie ulubionych utworów z Polski i zagranicy. Trafiły tam zarówno piosenki takich znanych wykonawców jak Billie Eilish, Taco Hemingway, czy Daria Zawiałow, jak i kawałki zdecydowanie bardziej niszowych artystów.

Ten zbiór pozwala mi popatrzeć na wszystkie wydarzenia z dystansem, spokojem i tak jakoś podumać - tak określił swoją listę Podsiadło.

Lista ulubionych piosenek Dawida Podsiadły

Przeglądając playlistę przygotowaną przez Dawida Podsiadłę w ramach projektu "Now Playing", łatwo dostrzec, że ten młody artysta nie lubi ograniczać się do jednego gatunku muzycznego. W jego zestawieniu znalazły się obok siebie m.in. utwory popowe, alternatywne, rockowe i hip-hopowe. Dla każdego coś miłego?

Sprawdź, czego prywatnie lubi słuchać Dawid Podsiadło już teraz poniżej:

 1. Syd Matters - To All of You
 2. Katie Melua - The Flood
 3. Sufjan Stevens - Mystery of Love
 4. The Blaze - She
 5. Sanah - Idź
 6. Lord Huron - The Night We Met
 7. Billie Eilish - ilomilo
 8. Lorde - Buzzcut Season
 9. Sharon Van Etten - The End of the World
 10. Ralph Kaminski - Autobusy
 11. Anna Calvi - Hunter
 12. Phosphorescent - Song for Zula
 13. Daria Zawiałow - Saloniki
 14. The Streets - Dry Yur Eyes
 15. The Walkmen - The Rat
 16. Spoon - The Ghost of You Lingers
 17. R.E.M. - Losing My Religion
 18. Taco Hemingway - Leci Nowy Future

Wszystkich ulubionych piosenek Dawida Podsiadły możesz posłuchać w serwisie Tidal pod tym linkiem >> https://listen.tidal.com/playlist/a1a0c6b6-0ab4-4080-b393-1b79fa283d19

Zobacz: Dawid Podsiadło zmienił wizerunek! Trudno go rozpoznać [FOTO]