Dawid Woliński świętuje 41 urodziny! W zeszłym roku projektant obchodził 15-lecie istnienia swojej marki. Wówczas wystąpił w wyjątkowej sesji dla "Gali". A towarzyszyły mu jego przyjaciółki i muzy: Kasia Sokołowska i Anna Jagodzińska. "Wszystko da się w życiu zrobić, tylko trzeba w to naprawdę wierzyć" - to filozofia życia Wolińskiego, którą realizuje od zawsze. Wiara w to, że wszystko jest mozliwe, zaowocowała sukcesami. Dawid Woliński ubiera Joannę Krupę, Małgorzatę Kożuchowską, Dodę, współpracował też z Dittą von Tesse i Paris Hilton. Jest jurorem w show "Top Model" TVN, a na Instagramie śledzi go prawie 300 tysięcy fanów!

Dawid Woliński uwielbia tworzyć kreacje dla silnych i seksownych, pewnych siebie kobiet. A one kochają odwiedzać jego atelier, bo jak nikt potrafi o nie zadbać, a także podkreślić ich urodę za sprawą idealnie dobranej sukienki.

Dawid jest perfekcjonistą. Na każdym etapie pracy nad kreacją - powiedziała o Wolińskim Anna Jagodzińska w "Gali".

Kasia Sokołowska, zdaniem projektanta jedna z najlepiej ubranych i najbardziej szykownych polskich gwiazd, ma w swojej garderobie wiele kreacji jego autorstwa. Dlaczego tak często na wielkie gale wybiera projekty Wolińskiego?

Dawid w każdej kobiecie potrafi dostrzec klasę i szyk - podkreśla w "Gali".

Z Dawidem Wolińskim przyjaźni się także Anna Zejdler-Ibisz, redaktor naczelna magazynu "Gala". Ostatnio miała na sobie wspaniałą kreację jego projektu na jubileuszowej 15. edycji Róż Gali.

Dawida Wolińskiego znam ponad 20 lat. Mało kto ma tak wielkie serce, wielki gest i wielkie poczucie humoru, jak on - opowiada Zejdler-Ibisz. - Nigdy nie narzeka, nie miewa złych dni, o nikim nie mówi źle. Jego radość życia, entuzjazm i sympatia do ludzi robią tak samo duże wrażenie, jak kreacje, które projektuje.

Dawidku, niech Cię życie rozpieszcza!

Redakcja gala.pl dołącza się do życzeń. Już z niecierpliwością czekamy na najnowszą kolekcję projektanta! A tymczasem prezentujemy Wam sesję zdjęciową, jaka ukazała się w zeszłym roku w "Gali" - ZOBACZ ZDJĘCIA

Odwiedziliśmy też projektanta w jego warszawskim apartamencie. Zobacz, jak mieszka Dawid Woliński: