Dawid Woskanian to okładkowa gwiazda grudniowo-styczniowego numeru "Glamour". Na łamach specjalnego, ekologicznego wydania magazynu znaleźć można nie tylko jego zdjęcia z wykonanej na Kubie sesji zdjęciowej, ale także wywiad. Zwycięzca ósmej edycji programu "Top Model" wyjawił tam m.in. jak czuł się w domu modelek.

- Zaprzyjaźniłem się z Denisem i Staszkiem, nadal mam z nimi kontakt. Ale tak naprawdę świetnie dogadywałem się ze wszystkimi chłopakami, bardzo się wszyscy polubiliśmy. Przy naszym domu był piękny ogród, w którym można było ćwiczyć, odpoczywać, rozmawiać. Bardzo dobrze wspominam ten czas. Tęskniłem jednak za rodziną, bo jestem z nią bardzo związany. Dzień, w którym wszyscy odwiedzili nas na planie programu, był najlepszy! To oni najbardziej motywują mnie do pracy - wyznał Dawid Woskanian.

Dawid Woskanian w "Glamour"

Dawid Woskanian podzielił się też swoimi planami na przyszłość. Wszyscy, którzy mocno trzymają kciuki za karierę przystojniaka z zespołem Touretta'a w świecie modelingu, mogą odetchnąć z ulgą. Praca w branży fashion i wykorzystanie ogromnej szansy, jaką dała mu wygrana w show, jest dla Dawida w tym momencie absolutnym priorytetem.

-Chciałbym zostać prawdziwym, pracującym na całym świecie modelem. To jest mój cel i po to wziąłem udział w tym programie. Przez ostatnie miesiące zobaczyłem także trochę świata i mam ochotę na więcej. Najbardziej kręci mnie sama praca modela. Pozując do zdjęć, mogę wyrazić siebie, a na wybiegu adrenalina uderza mi do głowy, i to jest wspaniałe. Modeling jest jak sport, wymaga skupienia i sprawia mi ogromną przyjemność - zdradził Dawid Woskanian w wywiadzie dla "Glamour".

Pełny wywiad ze zwycięzcą "Top Model 2019" oraz jego zdjęcia z sesji zdjęciowej na Kubie znajdziecie w najnowszym numerze magazynu "Glamour". Grudniowo-styczniowe wydanie dostępne w sprzedaży od 10 grudnia.