Pandemia koronawirusa okazała się dla wielu zawodowych sportowców nie tylko czasem na zbudowanej lepszej formy, ale również okresem na rozwijanie swoich życiowych pasji, na które na co dzień ze względu na dużą liczbę obowiązków nie mają czasu. Tak postąpiła m.in. 20-letnia Dayana Yastremska, 25. zawodniczka światowego rankingu tenisistek. Ukrainka nagrała właśnie swój autorski utwór "Favorite Tarck". Piosenka zawodniczki naszych wschodnich sąsiadów już podbija tamtejsze listy przebojów. 

- Wiele osób pyta, czy będzie teledysk do tego utworu... Tak, będzie mimo turniejów, spróbuję znaleźć chwilę i nakręcić fajny klip z moim fantastycznym zespołem! - napisała na Instagramie Ukrainka, która już w poniedziałek podczas zawodów we włoskim Palermo wróci do rywalizacji po prawie półrocznej przerwie spowodowanej epidemią. 

Fragment utworu autorstwa ukraińskiej tenisistki znajdziecie w naszej GALERII >>

ZOBACZ TAKŻE: Hugh Grant zmieni branżę? Aktor bierze udział w tenisowych mistrzostwach kraju

Przypomnijmy, że Dayana Yastremska to jedna z najlepszych tenisistek młodego pokolenia na świecie. Ukrainka, która na początku tego roku była klasyfikowana na 21. miejscu w rankingu WTA, ma na swoim koncie już trzy wygranej turnieje - Hongkong (2018) oraz Hua Hin i Strasburg (2019). W 2016 triumfowała w juniorskim Wimbledonie.