Blanka Lipińska w show-biznesie jest krótko, ale jej obecność w branży jest bardzo intensywna. Autorka bestesellerowej powieści ma na koncie nieprzeciętne sukcesy: jej książka okazała się sprzedażowym hitem, a na jej bazie powstał film, który trafił na platformę Netflix. Blanka została też prowadzącą programu "Tylko jeden", a jej profil na Instagramie śledzi już ponad pół miliona osób.

Tak duży sukces bardzo często wiąże się z dużym obciążeniem psychicznym, o czym wie Blanka. Gwiazda przyłączyła się do naszej kampanii #dbamogłowę, dzieląc własnym doświadczeniem i problemami:

Jak mieć tyle energii co ty? Jak być tak pozytywnym? To pytania, które pojawiają się najczęściej, kiedy witam Was słowami „TO BĘDZIE PIĘKNY DZIEŃ”. Wierzę w moc afirmacji - pisze Blanka na swoim profilu. Ale niestety ta moc czasem jest zbyt słaba. Zdradzę Wam sekret...ostatnio często płaczę. I niby w moim życiu nic strasznego się nie dzieje, nic złego, niby wszystko jest ok, jestem zakochana, bezpieczna, szczęśliwa...a jednak.... Do płaczu doprowadzają mnie błachostki, bzdury i kompletne absurdy. Ktoś może powiedzieć: mam pieniądze, jestem popularna, osiągnęłam sukces. I to wszystko prawda. Ale jestem tez człowiekiem i mam uczucia/emocje. Często niezrozumiałe nawet dla mnie samej. Kwarantanna to dziwny, ciężki ale być może potrzebny czas. Napawa nas lękiem, ale pozwala lepiej poznać siebie, nasze wartości i bliskich od zupełnie nowej strony. Zwracamy uwagę na rzeczy, które jeszcze kilka miesięcy temu były dla nas czymś nieistniejącym. A teraz są, przerażają nas i stają się "problemem" - pisze.
 

A ja Wam powiem - nie ma problemów. Są tylko sytuacje. I każdą da się rozwiązać, czasem zrobimy to sami, a czasem potrzebujemy pomocy innych. Nie bójmy się słabości, nie zamykajmy się z nimi we własnej głowie, karmiąc lękiem negatywne emocje... - dodaje.

By dowiedzieć się więcej o naszej kampanii zajrzyjcie tutaj.