Debby Ryan i Josh Dun są małżeństwem! Amerykańska aktorka, która zaczynała karierę jako nastoletnia gwiazdka Disney Channel, w Sylwestra wzięła cichy ślub z Joshem Dunem, członkiem popularnego duetu muzycznego Twenty One Pilots. Po prawie pięciu miesiącach od trzymanej do tej pory w wielkiej tajemnicy przed mediami i fanami ceremonii, para zdecydowała się opowiedzieć o wszystkim na łamach amerykańskiego "Vogue'a", gdzie także ukazała się pełna fotorelacja z ich ślubu i wesela.

Debby Ryan i Josh Dun opowiedzieli o ślubie

27-letnia Debby Ryan i starszy od niej o pięć lat Joshua Dun byli zaręczeni od roku. Na pomysł przywitania nowej dekady już jako para małżeńska wpadli dość spontanicznie na początku grudnia 2019. Na zaplanowanie i zorganizowanie hucznej ceremonii z udziałem rodziny i przyjaciół w Sylwestra mieli więc zaledwie cztery tygodnie. Ślub odbył się w stolicy Teksasu, Austin.

- Czas wydawał się po prostu odpowiedni - mówi Debby. Gwiazda wyznała, że na decyzję o wzięciu szybkiego ślubu w bliskim terminie miała duży wpływ śmierć jej bliskiego przyjaciela, który odszedł zeszłego lata. - Był podekscytowany tym, że bierzemy z Joshem ślub. Nigdy bym nie przypuszczała, że kiedykolwiek może go zabraknąć w naszym życiu - tłumaczy.

- Gdy odszedł, to naprawdę mną wstrząsnęło i dostrzegłam wtedy wiele rzeczy z zupełnie innej perspektywy. Przestało być dla mnie ważne czekanie na ten idealny moment. Zamiar zrobienia czegoś nie jest tak potężny jak rzeczywiste zrobienie tego, gdy nie wiadomo, czy dożyje się jutra - dodaje.

Panna młoda w dniu ślubu miała na sobie suknię słynnego libańskiego projektanta mody, Elie Saaba.

- Zdjęcie tej sukni zapisałam sobie w telefonie jeszcze tego samego dnia, gdy ukazała się kolekcja. Przez dłuższy czas był to w zasadzie jedyny obrazek, jaki znajdował się w moim folderze o nazwie "ślub" - wspomina.

Zobacz zdjęcia ze ślubu i wesela Debby Ryan i Josha Duna w GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Tyler Joseph z Twenty One Pilots został ojcem. Dziewczynka otrzymała imię po tacie!