Demi Lovato zerwała zaręczyny! Zaledwie dwa miesiące po tym, jak media obiegła wiadomość, że aktor Max Ehrich podarował ukochanej pierścionek z brylantem o wartości ok. 1 mln dolarów okazało się, że to koniec ich związku. Powodem rozstania pary miały być obawy Demi Lovato co do szczerości intencji Enricha. - Osoby z bliskiego otoczenia Demi przyznały, że martwią się o nią i mają wątpliwości co do Maxa - donosi źródło "E! News".

Demi Lovato i Max Enrich rozstali się 2 miesiące po zaręczynach

Związek Demi Lovato i Maxa Ehricha zaczął się psuć zaledwie kilka miesięcy po tym, jak aktor oświadczył się wokalistce tego lata. Jednym z powodów ich kłótni miała być konieczność częstych wyjazdów gwiazdora w sprawach służbowych. - Dużo się kłócili, a Demi nie chciała, żeby wyjeżdżał bez niej. Było między nimi napięcie. Było wiele znaków, które ignorowała i próbowała przymknąć na nie oko. W końcu stwierdziła, że nie wie, kim naprawdę jest Max i czy jego intencje są szczere.

Jak donosi źródło serwisu, Demi Lovato "nadal kocha Maxa i jest zrozpaczona" rozwojem sytuacji. Niemniej jednak, wokalistka miała poprosić byłego narzeczonego o wyprowadzkę i wyniesienie rzeczy z jej domu.

Demi Lovato i Max Enrich zaczęli spotykać się w marcu 2020 roku, kiedy wspólnie poddali się kwarantannie w domu byłej gwiazdy Disneya w Los Angeles. Ich związek rozwijał się szybko, a 28-latek już w czerwcu miał zacząć planować ich wspólną przyszłość. 22 lipca para zaręczyła na plaży w Malibu w Kalifornii.

Para nie skomentowała na razie swojego rozstania. Wiadomo jednak, że zarówno wokalistka, jak i jej bliscy znajomi i rodzina nie obserwują jej byłego ukochanego w mediach społecznościowych.