Demi Lovato ma nowego chłopaka! 27-letnia aktorka i piosenkarka zdecydowała się w końcu oficjalnie pochwalić swoim związkiem na Instagramie. Wykonawczyni hitów "Sorry Not Sorry" i "Solo" w środę, 13 listopada, zamieściła na swoim profilu czarno-białe selfie w lustrze z wytatuowanym przystojniakiem o nazwisku Austin Wilson, które podpisała wymownie słowem "moje" i ikonką serca. Ich wspólne zdjęcie znalazło się też nieco wcześniej na profilu Austina. Serdeczne gratulacje! A co wiemy na temat nowej miłości Demi Lovato? Garść najważniejszych informacji na temat nowego partnera amerykańskiej gwiazdy możecie sprawdzić PONIŻEJ.

Kim jest Austin Wilson - chłopak Demi Lovato?

Austin Gaetano Wilson, bo tak brzmi pełne imię i nazwisko ukochanego Demi Lovato, urodził się 25 maja 1994 roku w Santa Monica w Kalifornii. Nowy chłopak piosenkarki jest profesjonalnym modelem. Aktualnie mieszka i pracuje w Los Angeles. Wiemy, że ma siostrę o imieniu Brooke. Z kolei jego ojciec, George Wilson, jest skaterem oraz właścicielem marki odzieżowej o nazwie Rivi Goods.

Jak w ogóle poznał się z Demi Lovato? Na podstawie ich aktywności w mediach społecznościowych udało nam się ustalić, że Demi i Austin mają wielu wspólnych znajomych. Oboje byli też blisko związani z modelem Thomasem Trussellem III, który zmarł tragicznie w październiku po przegranej walce z nałogiem.

Przypomnijmy, że to już drugi poważny związek Demi Lovato od czasu, gdy opuściła ośrodek odwykowy, do którego zgłosiła po grożącym jej śmiercią przedawkowaniu w lipcu 2018 roku. Gwiazda przez cztery miesiące spotykała się z projektantem mody, Henrym Levym. Artystka miała podobno uznać, że jej partner prowadzi zbyt rozrywkowy tryb życia, który nie sprzyja jej staraniom życia w trzeźwości.

Miejmy nadzieję, że u boku nowego chłopaka Demi w końcu znajdzie odpowiednie oparcie.

Zobacz pierwsze wspólne zdjęcia Demi Lovato i Austina Wilsona oraz gorące zdjęcia modela bez koszulki w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Demi Lovato rozstała się z chłopakiem. Z jakiego powodu?