Demi Lovato po 90 dniach wyszła z odwyku. Trzeźwa i wypoczęta gwiazda zdążyła się już nawet wybrać na randkę. Zdjęcia uśmiechniętej piosenkarki siedzącej z przystojnym blondynem w restauracji w Los Angeles opublikował w niedzielę serwis TMZ. Redakcji portalu udało się wkrótce potem ustalić, że tajemniczy mężczyzna u boku gwiazdy to projektant mody Henry Levy. Na razie nie wiadomo, czy założyciel marki Enfants Riches Deprimes to nowy partner Demi Lovato. Patrząc jednak na zdjęcia z ich romantycznego spotkania, trudno oprzeć się wrażeniu, że tych dwoje czuje się w swoim towarzystwie niezwykle swobodnie.

Demi Lovato wyszła w odwyku

Demi Lovato i Henry Levy w sobotę wieczorem zjawili się w ekskluzywnej restauracji Matsuhisa w Beverly Hills. Jak donoszą źródła TMZ, para bawiła się świetnie zajadając sushi. Poza kolacją z projektantem mody, w zeszły weekend wykonawczyni hitu "Solo" zaliczyła też m.in. wyjście do spa. Wygląda na to, że wokalistka powoli wraca już do normalnego życia. Trzymamy kciuki!

Zdjęcia Demi Lovato z kolacji z Henrym Levym możecie obejrzeć na tej stronie. Z kolei zdjęcia gwiazdy z ostatnich publicznych wystąpień przed lipcowym przedawkowaniem znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Matka Demi Lovato przerywa milczenie: "Nie wiedzieliśmy, czy przeżyje"