Demi Lovato zaręczyła się! 27-letnia wokalistka ogłosiła na swoim Instagramie, że po 5 miesiącach związku z Maxem Ehrichem, przyjęła jego oświadczyny. - Wiedziałam, że cię kocham, w chwili gdy cię poznałam. To było coś, czego nie mogę wytłumaczyć nikomu, kto nie doświadczył tego na własnej skórze. Nigdy nie czułam się tak bezwarunkowo kochana przez kogoś w moim życiu (poza moimi rodzicami). Nigdy nie wywierasz na mnie presji, abym była kimś innym niż jestem i sprawiasz, że chcę być najlepszą wersją siebie - napisała Demi.

Demi Lovato zaręczyła się!

Max Ehrich oświadczył się Demi w środowy wieczór na plaży. Podarował jej imponujących rozmiarów pierścionek z brylantem, a wokalistka oczywiście powiedziała "tak". - Jestem zaszczycona akceptując twoje oświadczyny. Kocham cię bardziej, niż mogłabym to wyrazić słowami i jestem zachwycona, że będę mogę rozpocząć z tobą wspólne życie i założyć rodzinę. Kocham cię na zawsze, moje kochanie. Mój partnerze. Oto nasza przyszłość - dodała wokalistka.

Max Ehrich: kim jest narzeczony Demi Lovato?

Max Ehhrich to 29-letni aktor, wokalista i tancerz. Jest znany głównie z ról w serialach telewizyjnych, takich jak "The Young and the Restless", "Parenthood", "Under the Dom" czy "iCarly". Zagrał również w trzeciej części "High School Musical". W przeszłości spotykał się m.in. z Veronicą Dunnę i Bellą Thorne.

Demi Lovato i Max Ehrich zaczęli spotykać się pięć miesięcy temu, a plotki o ich romansie trafiły do mediów w marcu, kiedy to para zaczęła wymieniać zalotne komentarze w mediach społecznościowych. Zakochani dosyć szybko ze sobą zamieszkali i spędzali wspólnie niemal całe dnie w czasie społecznej izolacji.

ZOBACZ TEŻ: DEMI LOVATO przedawkowała narkotyki. W jakim jest stanie?