W środę, 24 kwietnia, w Los Angeles odbyła się impreza AFI Night at the Movies, na której zjawiły się dwie wielkie i dawno niewidziane gwiazdy - Demi Moore i Cher. Obie wybrały czarne stylizacje i obie wyglądały świetnie!

Po Demi Moore już zupełnie nie widać, że ostatnio przechodziła ciężkie chwile. W zeszłym roku gwiazda cierpiała na depresję po rozstaniu z Ashtonem Kutcherem. Podejrzewano ją także o anoreksję i zażywanie środków odurzających. Teraz na hollywoodzkiej imprezie olśniewała urodą. Demi wyglądała na szczęśliwą i zrelaksowaną. Cały czas się uśmiechała i chętnie pozowała do zdjęć. Taki widok na pewno cieszy wszystkich fanów aktorki.

Cher także była w świetnej formie i równie chętnie pozowała do zdjęć. Ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia, jakoby do tej pory nie mogła się pogodzić z faktem, że jej córka zmieniła płeć. Jednak mimo tego, po artystce nie widać śladu żadnych zmartwień.

Do tego zarówno ona, jak i Demi wyglądały jak rówieśnice! Obie gwiazdy bardzo dbają o wygląd i naprawdę trudno zgadnąć, ile mają lat.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Cher: Bolesne wspomnienia