Demi Moore i Nick Jonas są parą? To, że 55-letnia aktorka lubi młodszych mężczyzn, nie jest żadną tajemnicą. Demi Moore i o 16 lat od niej młodszy Ashton Kutcher byli małżeństwem przez 8 lat, po czym rozwiedli się w 2013 roku. Później Moore spotykała się z o 24 lata młodszym Vito Schnabelem (który dopiero co rozstał się z Heidi Klum) oraz Sean'em Friday. 25-letni Nick Jonas słynie natomiast z zamiłowania do starszych kobiet. Wiązano go już z 38-letnią Kate Hudson, czy 33-letnią piosenkarką Deltą Goodrem. Ta dwójka wydaje się więc być dla siebie stworzona!

Demi Moore i Nick Jonas są razem?

Demi Moore i Nick Jonas poznali się podobno dzięki córce aktorki - Rumer Willis:

“Rumer wie, że Demi lubi młodszych mężczyzn. Dowiedziała się też, że Nick jest wolny i ma już doświadczenia ze starszymi kobietami. Pomyślała, że może połączyć ich jakieś uczucie. Nick jest najmłodszym mężczyzną, z którym się spotykała, ale również jednym z najbardziej dojrzałych."

Demi Moore i Nick Jonas, jak donosi RadarOnline, spotykają się w tajemnicy w mieszkaniu ich znajomego w Los Angeles. Demi Moore po rozstaniu z Kutcherem, nie chce pokazywać się ze swoimi nowymi partnerami publicznie. 

Pasują do siebie?