Demi Moore nago na okładce "Harper's Bazaar"! 56-letnia aktorka postanowiła ukazać "nagą prawdę" o swojej przeszłości i w rozmowie z Leną Dunham zdecydowała się na bardzo szczere i jednocześnie trudne wyznania. Samo dzieciństwo Demi Moore nie należało już do najłatwiejszych - gwiazda będąc małym dzieckiem, musiała ratować matkę przed próbą samobójczą. Kiedy kobieta przedawkowała leki, ojciec aktorki trzymał jej otwarte szeroko usta i kazał Demi sięgać jak najdalej, aby pozbyć się jak największej ilości tabletek. „Pamiętam, jak używałam swoich małych, dziecięcych palców do wyjmowania pigułek z ust matki, podczas gdy mój ojciec trzymał je otwarte i mówił, co mam robić. W tamtej chwili, coś bardzo głęboko we mnie pękło i nigdy nie wróciło do normy. Moje dzieciństwo się skończyło.”

Demi Moore nago na okładce

Demi Moore nie mogła poradzić sobie ze swoją popularnością oraz rozpadem małżeństwa z Brucem Willisem i sama wpadła w nałóg. Aktorka była uzależniona od leków, alkoholu i narkotyków. Szansą na wyjście z dołka miał być dla niej związek z o 16 lat młodszym Ashtonem Kutcherem. Moore twierdziła, że beztroski gwiazdor odmładza ją i daje chęci do życia. Będąc w związku z aktorem, zaszła w ciążę, którą niestety w 6. miesiącu straciła. Poronienie zachowała w tajemnicy przed mediami.

"Mieliśmy dla niej nawet imię - Chaplin Ray" - wyznała  Moore w wywiadzie.

Demi Moore i Ashton Kutcher byli małżeństwem przez 8 lat, po czym rozwiedli się w 2013 roku. Powodem rozstania miały być liczne zdrady aktora, przez które aktorka niestety ponownie popadła w nałogi. Teraz postanowiła opowiedzieć o swoich przeżyciach i trudnej przeszłości. 24 września do sprzedaży trafi jej autobiografia "Inside Out", w której opisała całą swoją źyciową historię.

Zdjęcia Demi Moore możecie obejrzeć w GALERII.