Derrick O'Connor nie żyje. Aktor irlandzkiego pochodzenia zmarł 29 czerwca 2018 roku w Santa Barbara w Kalifornii. Gwiazdor w chwili śmierci miał 77 lat. Największą sławę przyniosła mu pod koniec lat 80. rola czarnego charakteru, Pietera "Adolfa" Vorstedta w filmie "Zabójcza broń 2" z Melem Gibsonem i Dannym Gloverem. Wystąpił też m.in. w takich produkcjach, jak "Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka oraz "I stanie się koniec". Telewidzowie mogą go też pamiętać m.in. z niezwykle popularnego w Polsce serialu "Detektyw Monk", gdzie w 4. sezonie wcielił się w postać inspektora St. Clare. Przyczyna śmierci Derricka O'Connora jest już znana.

Derrick O'Connor - przyczyna śmierci

Derrick O'Connor już od dłuższego czasu zmagał się z problemami ze zdrowiem. Dokładna przyczyna śmierci aktora to powikłania po zapaleniu płuc. Informację o jego śmierci podała do wiadomości publicznej jego agentka, Jane Ayer.

Derrick O'Connor - kim był?

Derrick O'Connor przyszedł na świat 3 stycznia 1941 roku w Dublinie, ale wychowywał się w w Londynie. Aktor rozpoczął swoją karierę w 1973 roku od roli brytyjskim w thrillerze science-fiction "The Final Programme". W sumie miał na swoim koncie kilkadziesiąt ról filmowych i kilka seriali. Po raz ostatni można było go oglądać na dużym ekranie w 2016 roku w komediodramacie "Pushing Dead".

Zdjęcia Derricka O'Connora znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: CHYLIŃSKA zła na Kwiatkowskiego za gwiazdorzenie? Wiemy, jak było naprawdę!