Deynn i Daniel Majewski mogą być z siebie dumni! Około dwa tysiące osób przyszło na spotkanie autorskie w Galerii Kazimierz w dniu premiery "Treningu życia". Para fitnessowych blogerów od godziny 16 do niemal 22 do ostatniej osoby podpisywała egzemplarze swojej debiutanckiej książki oraz cierpliwie pozowała do zdjęć z fanami. Wygląda więc na to, że uznany przez widzów za kompromitujący występ w talk show Kuby Wojewódzkiego oraz hejt w sieci wcale im nie zaszkodziły. Motywacyjny "Trening życia" to aktualnie jedna z najlepiej sprzedających się pozycji książkowych w Polsce, a Deynn i Majewski Trenuje przygotowują się do kolejnych spotkań ze swoimi fanami.

- Emocje opadły, zbieram siły na kolejne spotkanie! Kraków! DZIĘKUJEMY. Nie spodziewaliśmy się takiej ilości WAS. Przez kilka godzin kolejka nie malała, a my jak obiecaliśmy zostaliśmy do ostatniej osoby. Niech mówią co chcą ale mamy najlepszych ziomków/ obserwatorów na świecie! - napisała po spotkaniu Deynn na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

ZOBACZ: DEYNN & MAJEWSKI u Kuby Wojewódzkiego - najlepsze teksty z programu!

Deynn i Majewski Trenuje w Empiku

Jak Deynn i Daniel Majewski prezentowali się w trakcie swojego pierwszego podpisywania książki "Trening życia"? Możecie się o tym przekonać już teraz zaglądając do naszej GALERII. Kolejne spotkania z Deynn i Majewskim w ramach promocji ich książki odbędą się 14.09 w Poznaniu (Empik Stary Browar) i 16.09. w Gdańsku (Empik Galeria Bałtycka).