Deynn i Majewski zaliczyli imprezę życia! Polska para fit-influencerów w nocy z czwartku na piątek pojawiła się na imprezie samego Lil Pumpa w Los Angeles. Marita i Daniel już wcześniej chwalili się, że są jedynymi Polakami, którzy otrzymali zaproszenie na specjalne wydarzenie z okazji premiery nowej płyty autora megahitu "Gucci Gang". Na oficjalnym release party albumu "Harverd Dropout" Deynn i Majewski mieli okazję nie tylko potańczyć do hitów młodego rapera, ale także pobawić się w jego towarzystwie. Lil Pump bowiem osobiście pojawił na tej imprezie!

Impreza Lil Pumpa w Warszawie

Z filmików zamieszczonych przez uczestników na InstaStories widać, że na imprezie Lil Pumpa w L.A. działo się naprawdę sporo. Drinki w postaci chemicznych eliksirów, tancerki i fotobudki z motywem uniwersyteckim to tylko kilka atrakcji przygotowanych przez 18-letniego rapera i jego ekipę na tamten wieczór. Co ciekawe, podobna impreza, niestety bez udziału gwiazdora, odbędzie się też w piątek w Warszawie. Oficjalne polskie release party płyty "Harverd Dropout" nazwane Lil Pump University zagości w klubie Miłość na Kredytowej. Szczegóły znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.

Zobacz zdjęcia Deynn, Majewskiego i Lil Pumpa z imprezy w Los Angeles w naszej GALERII i obejrzyj teledysk do singla "Be Like Me" ft. Lil Wayne już teraz poniżej: