Deynn i Majewski mają powody do świętowania. Gdy po wielkiej aferze z siostrą Deynn wszyscy już ogłosili ich medialną śmierć, fit-para postanowiła udowodnić, że to jeszcze nie koniec ich kariery. We wtorek wieczorem podczas transmisji na żywo na Instagramie Deynn i jej świeżo upieczony mąż Daniel Majewski ogłosili "wspaniałą nowinę". Zanim przeszli do sedna, Marita Surma od razu zaznaczyła, że bynajmniej nie chodzi o jej ciążę.

ZOBACZ: DEYNN I MAJEWSKI wynajęli mieszkanie w Los Angeles! "Biedni, ale szczęśliwi" ZDJĘCIA

Deynn i Majewski wspierają potrzebujących

Okazało się, że do blogerów, którzy z powodu kilku skandali stracili niedawno wszystkie kontrakty reklamowe z markami, po kilku miesiącach w końcu odezwała się pierwsza firma z propozycją komercyjnej współpracy. Ślub aż tak ocieplił ich wizerunek? Na to wygląda. Deynn i Majewski postanowili z tej okazji przeznaczyć 20 tys. zł na cele charytatywne. O tym, na co zostanie przeznaczona połowa pieniędzy decydują internauci w trwającym dobę głosowaniu na InstaStory Deynn. Fani mają do wyboru dom dziecka lub hospicjum.

Co więcej, para postanowiła przy okazji wyciągnąć rękę do swoich największych internetowych dręczycieli, czyli twórców profilu @prawda__, którzy regularnie publikują treści kompromitujące Majewskich i wytykają im najdrobniejsze potknięcie. Marita i Daniel zaproponowali im, aby to oni zdecydowali, kto powinien otrzymać drugą połowę okrągłej sumy. Jeśli nie podejmą ich wyzwania, to Deynn i Majewski sami zdecydują, komu przeleją kolejne 10 tys. zł.

Deynn i Majewski ogłosili na koniec, że od tego momentu będą już za każdym razem przeznaczać część zarobionych ze współprac z firmami pieniędzy na cele charytatywne. Myślicie, że dzięki takiej akcji zgłoszą się do nich kolejni reklamodawcy?

Zdjęcia Deynn i Majewskiego oraz screeny z transmisji live na Instagramie możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>