Deynn i Daniel Majewski po aferze z siostrą Marity Surmy niemal całkowicie zniknęli z mediów społecznościowych. Przypomnijmy szybko, o co w tym wszystkim chodzi. Młodsza siostra fit-blogerki pod wpływem nerwów napisała notkę na blogu, z której wynika m.in., że przeprowadzka sióstr Marity do Warszawy, gdzie ta obiecała im lepsze życie, miała być jedynie marketingowym zagraniem w celu ocieplenia wizerunku. W rzeczywistości było jednak zupełnie inaczej... Kiedy wpis rozszedł się po całym internecie, a sprawa została opisana we wszystkich mediach, Deynn i Majewski odczuli jej bardzo negatywne skutki. Fit para straciła wszystkie współprace z markami, kontrakty reklamowe, a nawet managera. Teraz jak się okazuje, Deynn i Majewski postanowili wyprowadzić się z Warszawy! Ich mieszkanie jest do wynajęcia.

Mieszkanie Deynn i Majewskiego jest do wynajęcia

Deynn i Majewski jeszcze do niedawna dzielili się z fanami każdą chwilą swojego życia prywatnego. Z ich relacji na Instagramie i Snapchacie, wiedzieliśmy, że para zamieszkuje luksusowy apartament na warszawskiej Pradze. Po aferze z ich udziałem, jaka niedawno wybuchnęła w mediach, para postanowiła wyprowadzić się ze stolicy, a ich dawny apartament znów można wynająć. Za ile? 

Mieszkanie Deynn i Majewskiego jest do wynajęcia za 6000 zł miesięcznie. 3-pokojowy luksusowy loft na Saskiej Kępie ma 87 metrów kwadratowych, dwie łazienki oraz kaskadowy ogród. W ogłoszeniu znajdziemy dopisek, że właściciel szuka najemców na okres min. dwóch lat. 

Zobaczcie ZDJĘCIA mieszkania Deynn i Majewskiego --->