Deynn i Majewski wzięli ślub! Marita Surma pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze swoim ukochanym, na którym ma na głowie biały welon! Fit-blogerka niestety nie zdradziła żadnych szczegółów na temat ceremonii ślubnej. Wiemy jedynie, że ślub Deynn i Daniela Majewskiego odbył się kompletnej tajemnicy przed mediami i fanami. Tym samym para ostatecznie ucięła pojawiające się w ostatnich tygodniach spekulacje odnośnie kryzysu w swoim związku, a nawet plotki o rozstaniu.

Zapomniałam dodać... Pani Majewska - napisała Deynn na Instagramie.

ZOBACZ: DEYNN I MAJEWSKI pokazali gangsterskie zdjęcia z sesji ślubnej [FOTO]

Deynn i Majewski wzięli ślub

Deynn i Daniel Majewski obecnie przebywają w Stanach Zjednoczonych, dlatego internauci początkowo podejrzewali, że to właśnie tam fit-para zdecydowała się powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Jak jednak można wywnioskować ze zdjęć z sesji ślubnej, gwiazdy internetu wzięły ślub we Wrocławiu, czyli jeszcze przed wyjazdem do USA, który w takim wypadku można uznać za ich podróż poślubną. Na ich ślubnych zdjęciach możne dostrzec jeszcze jeden interesujący szczegół - na twarzach Deynn i Majewskiego pojawiły się takie same tatuaże. Wykonali je sobie z okazji zawarcia małżeństwa?

Zdjęcie z nietypowej sesji ślubnej Deynn i Majewskiego możecie zobaczyć poniżej. Więcej ich wspólnych fotografii znajdziecie w naszej GALERII >>> Świeżo upieczonym małżonkom składamy gratulacje!