Deynn i Majewski zbierają pieniądze na protezę nogi dla Oliwki. Para fit-blogerów przez ostatnich kilka miesięcy robiła wszystko, co w ich mocy, aby przekonać internautów o tym, że podczas pobytu w Los Angeles przeszła prawdziwą duchową przemianę. Daniel i Marita codziennie relacjonują swoje życie w słonecznej Kalifornii oraz kreują nowy wizerunek uśmiechniętej i pogodnej pary, która spełnia swoje marzenia i pomaga potrzebującym. Wczoraj na swoim Instagramie Daniel Majewski rozpoczął akcję zbierania pieniędzy dla jednej ze swoich podopiecznych - Oliwii, która potrzebuje 200 tysięcy na protezę nogi. Bez niej będzie musiała jeździć na wózku. Majewski zdecydował się w dosyć nietypowy sposób zachęcić do wpłacania datków na ten cel, prowokując na swoim Insta Story największe polskie gwiazdy. Akcja odniosła zaskakujący skutek!

Deynn i Majewski - proteza dla Oliwii

Majewski na swoim Instagramie sprowokował takie gwiazdy jak: Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska, Maffashion, Tede, Quebonafide, Littlemooonster96, Kuba Wojewódzki, Honorata Skarbek, Jessica Mercedes, czy Małgorzata Rozenek. Bloger wezwał ich do udostępnienia zbiórki i wpłacania pieniędzy, zaczepiając ich przy tym na Insta Story. Do każdego wystosował osobny apel, oferując coś w zamian za pomoc. Do Maffashion napisał, że dzięki temu uratuje ich "przyjaźń", Annie Lewandowskiej zaoferował niejedzenie glutenu przez 3 dni, Kubie Wojewódzkiemu zaproponował, że pozwoli mu znów "zrobić z niego idiotę na całą Polskę" w talk-show, a Honoracie Skarbek i Smolastemu obiecał, że po udostępnieniu zbiórki, wszyscy przestaną mówić, że ich uczucie to "Fake Love". 

Zobaczcie, jak Daniel sprowokował gwiazdy na Instagramie w naszej >>>GALERII<<<.

Kontrowersyjna akcja Deynn i Majewskiego na Instagramie w niesamowitym tempie odnosi pozytywne skutki. W dwadzieścia godzin udało się już zebrać niemal 150 tysięcy złotych! Zbiórkę pieniędzy udostępnili m.in. Anna Lewandowska, Maffashion i Honorata Skarbek. Takie inicjatywy mocno popieramy!

Jeśli chcecie pomóc i dołożyć się do zbiórki pieniędzy dla Oliwki, swoje datki możecie wpłacać TUTAJ.