Wizyta Deynn i Majewskiego w programie Kuby Wojewódzkiego okazała się być jeszcze większym hitem niż można się było tego wcześniej spodziewać. Kontrowersyjna para blogerów fitnessowych, która aktualnie bije rekordy popularności na Instagramie i Snapchacie, rozbawiła miliony Polaków swoimi odpowiedziami na podchwytliwe pytania prowadzącego. Internauci już w trakcie emisji premierowego odcinka nowego sezonu talk-show Wojewódzkiego prześcigali się w cytowaniu najlepszych i najbardziej żenujących tekstów wypowiedzianych przez Maritę Surmę i Daniela Majewskiego. Co takiego powiedzieli na kanapie u Kuby?

ZOBACZ: DANIEL MAJEWSKI kim jest chłopak Deynn? To nie tylko znany trener, ale też...

Deynn i Majewski u Wojewódzkiego  - najlepsze teksty

Poniżej znajdziecie wybór cytatów Deynn i Daniela Majewskiego z ich wizyty w programie Kuby Wojewódzkiego, które najbardziej rozbawiły lub zniesmaczyły internautów.

- Kiedy chcesz zmienić swoje życie kupujesz książkę, jeżeli nie chcesz zmienić swojego życia nie kupujesz książki - autorzy poradnika "Trening życia", który 13.09 trafi do księgarni w całej Polsce, jak widać są bardzo dumni ze swojego dzieła.

- Pedalskie zakupy to takie długie zakupy - w taki sposób Deynn wyjaśniła Kubie, co oznacza używany dość często przez jej chłopaka epitet.

- Jest duża szkita? Jest w niej coś niekobiecego? - w taki sposób Majewski zachwalał... umięśnione nogi swojej partnerki. Spotkaliście się wcześniej z takim określeniem?

- Przekazywanie niezwykłości w zwykłości - tak Deynn i Majewski komentują swoją dużą aktywność w mediach społecznościowych. Wiele osób do tej pory zastanawia się, o co mogło im chodzić.

 - Zachowanie, tatuaże, siłownia, przekleństwa to jest nasz dom, który pozwala nam być wolnymi ludźmi - Daniel Majewski w taki sposób tłumaczy się m.in. z wulgarnych wypowiedzi. Prawda, że oryginalnie?

Co sądzicie o wizycie Deynn i Daniela Majewskiego w talk-show Kuby Wojewódzkiego?