Deynn zaczyna walkę z hejterami! Blogerka oferuje 5 tysięcy złotych nagrody dla swoich obserwatorów, w zamian za dowody przeciwko osobom, zaangażowanym w prowadzenie wyśmiewających ją profili. Deynn postanowiła przestać ignorować działania osób, które próbują jej zaszkodzić i wynajęła prawników, którzy mają "zająć się" administratorami profilu DeynnPhotoshop. Nie wiadomo jednak, czy jej się to uda. DeynnPhotoshop to bowiem profil, który na pierwszy rzut oka, nie zawiera treści niezgodnych z prawem. Publikowane są na nim głównie screeny wulgarnych komentarzy blogerki oraz zdjęcia, które zdaniem obserwatorów, Deynn przerobiła w Photoshopie. Marita zdenerwowała się hejtem na tyle, że na swoim Instagramie upubliczniła wizerunki oraz nazwiska wyśmiewających ją osób...

Deynn walczy z hejterami

Deynn na Instagramie oznajmiła, że wie kto stoi za prześmiewczymi kontami i "jej ludzie zajmują się tą sprawą":

"Prawdopodobnie wiemy, kto prowadzi DeynnPhotoshop i wiemy, kto się karmi tą złością. Przez dłuższy czas pewne osoby zajmowały się tą sprawą, tak nieoficjalnie, po cichu. I wszystkie gwiazdy na niebie mówią, że jest to osoba, która jest młodsza ode mnie, jest dziewczyną. Próbowała nawet się ze mną spyknąć. Iść na trening, że jestem super mówiła, że mam super foty. Mam te rozmowy."

Blogerka zapowiedziała również, że wyciągnie ostre konsekwencje:

"Dużo logowań było z Wrocławia, więc ta osoba zamieszkuje we Wrocławiu. Mieszka we Wrocławiu, pochodzi z Żar. Prowadzi podwójne życie, piękne życie... Jak już wszystko się potwierdzi, nasi ludzie potwierdzą to, tylko możecie domyśleć się, jakie będą tego konsekwencje, bo na pewno będą duże."

Deynn niedługo później udostępniła na swoim profilu dane osobowe osób prowadzących profil DeynnPhotoshop i zaoferowała nawet nagrodę za dowody ich krytykującej blogerkę aktywności. 

ZOBACZCIE, JAKIE DANE FANÓW OPUBLIKOWAŁA --->

Myślicie, że uda jej się wygrać walkę z heterami? I czy na pewno wybrała w tym celu odpowiedni sposób, upubliczniając ich wizerunek oraz dane osobowe w internecie?