Deynn to blogerka fitness, którą na Instagramie śledzi ponad milion fanów! Jej twarz na okładce miesięcznika "Joy" sprawiła, że prawie cały nakład wydania został wyprzedany w przeciągu kilku dni i przyszykowano dodruk. Pierwsza książka blogerki "Trening życia", już w dniu premiery wskoczyła do pierwszej dziesiątku rankingu Empik Top100 najlepiej sprzedających się pozycji w tym roku! Popularność blogerki i pasjonatki fitnessu musi być więc naprawdę ogromna. Na co dzień Deynn relacjonuje swoje życie na Snapchacie - to tam opowiada o sprawach bieżących, zdradach, czy powrotach do ukochanego. Ostatnio zdziwiła swoich fanów wiadomością, że... zdecydowała się na zabieg usunięcia worków pod oczami! I to wszystko zrelacjonowała w social mediach...

Deynn - operacja worków pod oczami

Deynn zdecydowała się na poprawę wyglądu okolic swoich oczu po wizycie u Kuby Wojewódzkiego, kiedy to hejterzy wytykali jej bardzo widoczne worki pod oczami. Co powiedziała po najnowszym zabiegu do swoich fanów?

Pokazuje się wam dobę po operacji, zabiegu bardziej, nie operacji. Czuję się źle. Zaraz będę spać, pierwszy raz w życiu mam takie bóle głowy. Dodatkowo nie mogę ruszać gałkami ocznymi na boki, bo tak mnie bolą gałyJestem trochę opuchnięta, spuchnięta. Wyglądam jak po jakimś botoksie" -zrelacjonowała swój stan dobę po zabiegu Deynn.

Deynn do zredukowania swoich cieni, musiała użyć tłuszczu ze swoich ud. Jak dumnie wyznała, z brzucha nie było bowiem co pobierać:

"Miałam przeszczepiany tłuszcz z ud. Z brzucha nie było co przeszczepiać, bo nie mam tłuszczyku na brzuszku. Się chwalę, bo zawsze chciałam to powiedzieć. Całe życie dążyłam do braku tłuszczu na brzuchu"

Deynn zdecydowała się na korektę worków pod oczami w klinice dr Szczyta, uwielbianego przez gwiazdy. Cena takiego zabiegu to 9 tys. złotych (!). Przypomnijmy, że Deynn ma za sobą operację powiększenia biustu, którą również pokazywała dokładnie na Snapchacie.  

Zobaczcie w naszej GALERII jak Deynn wygląda po operacji ---->