Deynn padła ofiarą oszustów na Instagramie. Hakerzy podszyli się pod administratorów serwisu społecznościowego i zażądali od celebrytki przesłania m.in. skanu dowodu osobistego, aby rzekomo zweryfikować jej tożsamość i odblokować dostęp do konta. Gwiazda Instagram niestety dała nabrać się na prowokację i przesłała zdjęcia swojego dokumentu osobom, które w żaden sposób nie są powiązane z Facebookiem ani Instagramem! Marita Surma Majewska, bo tak naprawdę po ślubie nazywa się Deynn, opublikowała na profilu swojego partnera rozpaczliwy apel o pomoc:

- POMOCY! Tutaj DEYNN! Dodaję zdjęcie na konto Daniela abyście mogli w razie czego nam pomoc! 1. Zablokowano mi konto, ponieważ „jestem fejkiem” 2. W tym czasie przyszedł mi mail, że aby je odblokować muszę wysłać dowód (wysłałam z paniki) ale to nie był oficjalny instagram! Jeżeli zobaczycie cokolwiek dziwnego z moim kontem PROSZĘ ZGŁASZAJCIE JE i piszcie wiadomość do instagrama, że konto zostało skradzione! Dziękuje Wam za pomoc - piszcie jak coś tutaj komentarze, nie wiadomości, bo nie damy rady wszystkiego przeczytać! #marita dziękuję! - czytamy na profilu Daniela Majewskiego.

Deynn oszukana przez hakerów

Wiadomość od internetowych oszustów do Deynn wysłano z e-maila o adresie instagramverified@gmail.com. Deynn to już kolejna znana osoba, która padła ofiarą hakerów. Podobny problem miała niedawno znana makijażystka Magdalena Pieczonka. Jeśli korzystacie z Instagrama, to pamiętajcie, aby nie dać nabrać się na takie prowokacje i dbać o bezpieczeństwo swojego konta.

Zdjęcia Deynn znajdziecie w GALERII >>