Deynn i Majewski to najbardziej hot para polskiego internetu! Liczby mówią same za siebie - łącznie mogą pochwalić się prawie 1,7 mln fanów na Instagramie! Za co obserwatorzy tak ich kochają? Deynn i Majewski codziennie motywują tysiące osób do dbania o swoją sylwetkę, zdrowego odżywiania, a także spełniania marzeń. Jedni im zazdroszczą, inni podziwiają i chcą być tacy, jak oni. Dla swoich fanów organizują wielkie treningi, na których ćwiczą wspólnie z nimi, a już 13 września wydają swoją pierwszą książkę, która zanim jeszcze trafiła do sprzedaży, już stała się hitem! O blogerach fitness zrobiło się głośno poza internetem, kiedy to tydzień temu wystąpili w programie Kuby Wojewódzkiego. Ich wystąpienie odbiło się szerokim echem w mediach i nawet jeśli przed odcinkiem ktoś nie wiedział kim jest Deynn i jej chłopak, Daniel Majewski, teraz na pewno świetnie ich kojarzy! Para nie zawsze jednak mogła pochwalić się idealną wyrzeźbioną sylwetką... 

ZOBACZ: Deynn i Daniel Majewski przez 6 godzin podpisywali swoją książkę. Na premierę przyszły tysiące fanów! [FOTO]

Deynn i Daniel Majewski - kim są?

Deynn i Majewski to gwiazdy internetu, które aktywnie promują zdrowy styl życia i ćwiczenia na siłowni. Blogerzy sami doszli do formy, którą dziś chwalą się na Facebooku i Instagramie. Swojego wyglądu nie zawdzięczają matce naturze, czy dobrym genom. Deynn i Majewski lubią podkreślać to, jak długą drogę na szczyt udało im się pokonać. W ich social mediach znajdziemy wiele postów prezentujących stare zdjęcia Deynn i Majewskiego, na których próżno szukać mięśni i wymodelowanych sylwetek! 

POLECAMY: DEYNN Jedni ją kochają, inni nienawidzą. Kim jest Deynn i dlaczego wzbudza takie kontrowersje?

Deynn i Majewski  - jak wyglądają ich stare zdjęcia?

Deynn i Majewski bardzo często przypominają, że ich dzisiejszy wygląd to nic innego, jak efekty bardzo ciężkiej pracy. Jako dziecko, Daniel Majewski był typowym grubaskiem, a Deynn na początku prowadzenia modowego bloga, wyglądała jak pulchna pyza. Dziś bez wątpienia, prezentują jedne z najlepszych ciał w show-biznesie. 

Zobaczcie w naszej GALERII stare zdjęcia Deynn i Majewskiego ------>