Pierwszy sezon „Diagnozy” zakończył się wielkim triumfem Anny Nowak oraz bolesną porażką Jana. Po wypadku i utracie pamięci, zdeterminowanej Leśniewskiej udało się odbudować swoje życie na nowo – wygrała trudną batalię sądową z Artmanem, odzyskała ukochane dzieci, zaczęła spotykać się z Michałem, a także powróciła do zawodu lekarza. Wszystko potoczyło się zgodnie z jej oczekiwaniami. Ale czy rzeczywiście może odetchnąć z ulgą? Czy urażona ambicja i zdeptane męskie ego Jana pozwolą jej beztrosko cieszyć się odzyskanym życiem? Była partnerka stała się największym wrogiem Jana Artmana. Do czego będzie gotów posunąć się przegrany mężczyzna, aby się na niej zemścić?

„Diagnoza” 2. sezon - co się będzie działo?

W nowych odcinkach 2. sezonu „Diagnoza” poznamy też dalsze losy pozostałych bohaterów serialu. Piotr Sadzik zostanie po raz piąty ojcem. Wanda, jako typowa Ślązaczka z wielodzietnej rodziny, również będzie marzyła o dziecku. Niestety, pogrążony w depresji mąż nie podzieli jej pragnień. Duże zmiany czekają doktor Kaletę. Matczyna nadopiekuńczość popsuje jej relacje z synem, Kacprem. Chłopak odsunie się od Marii. Równocześnie w życiu ordynator pojawi się mężczyzna, Karol (Wojciech Zieliński), który spowoduje, że jej kariera i pozycja zawisną na włosku... Dagmara, aby wspiąć się wyżej w szpitalnej hierarchii oraz osiągnąć zawodowy sukces, wda się w romans. Natomiast jej konkurent na oddziale chirurgii, Rafał, zupełnie nie będzie mógł skupić się na pracy. Podczas jednego z dyżurów pozna Jagnę. Czy przypadkowe spotkanie przerodzi się w wielką miłość?

Wiosenna „Diagnoza” to także nowa zagadka kryminalna. Dzięki Janowi, rybnicki szpital stanie się ośrodkiem badań nad lekiem na endometriozę. Prestiżowy projekt, finansowany przez międzynarodowy koncern farmaceutyczny, to duże wyróżnienie dla placówki. Niestety, tam gdzie w grę wchodzą olbrzymie pieniądze, nie wszyscy grają uczciwie. Co wyniknie z tego wątku? I jak potoczą się losy wszystkich bohaterów „Diagnozy”? O tym po raz pierwszy przekonamy się już dziś wieczorem, 20 lutego 2018.

„Diagnoza” 2. sezon - kiedy emisja?

2. sezon „Diagnoza” już od 20 lutego 2017 na antenie TVN. Serial możecie oglądać w każdy wtorek o 21.30.

Będziecie śledzić dalsze losy Anny Nowak i Jana Artmana? Nas na pewno nie zabraknie przed telewizorami!