W 11. odcinku 3. sezonu serialu „Diagnoza” Anna (Maja Ostaszewska) dzwoni do prokuratora, by dowiedzieć się, gdzie jest Michał (Maciej Zakościelny). Zrozpaczona zgłasza jego zaginięcie na policję. Widząc opieszałość mundurowych, zaczyna działać na własną rękę. Szuka ukochanego w okolicznych szpitalach. Niestety, bez skutku. Co jeszcze wydarzy się w 11. odcinku 3. sezonu serialu „Diagnoza”? Czytaj PONIŻEJ:

W 11. odcinku 3. sezonu serialu „Diagnoza” Artman (Adam Woronowicz) zabiera nad jezioro nietypowy ekwipunek: baniaki wody, wiadro, płyny do mycia i saperkę. Kiedy dzwoni do niego Bogna (Danuta Stenka), mówi jej, że spędza czas z dziećmi. Marta (Magdalena Popławska) składa wizytę prokuratorowi. Przypadkowo słyszy fragment telefonicznej rozmowy o śledztwie w sprawie nielegalnych transplantacji. Podsłuchana rozmowa rozwiewa wszelkie wątpliwości kobiety. Paweł Wilecki (Mateusz Kościukiewicz) nie jest z nią szczery. Jakie będą konsekwencje tej niesczezłości? Przekonaj się oglądając 11. odcinek 3. sezonu serialu „Diagnoza”!

Diagnoza TVN: 3. sezon, 11. odcinek – gdzie i kiedy oglądać?

Premiera 11. odcinka 3. sezonu „Diagnozy” już dzisiaj, we wtorek 13.11.2018) o godz. 21.30 na antenie TVN. Odcinek będzie można też zobaczyć w Internecie na platformie player.pl.

ZDJĘCIA z 11. odcinka 3. sezonu „Diagnozy” zajdziesz w naszej GALERII--->

WIDEO: fragment 11. odcinka 3. sezonu „Diagnozy” obejrzysz TUTAJ--->