W 13., a tym samym finałowym, odcinku serialu „Diagnoza” na TVN widzowie dowiedzą się, że do Anny i Michała docierają wiadomości o zatrzymaniu w Rybniku szajki zajmującej się nielegalnymi przeszczepami. Aresztowani są także lekarze. Leśniewska i Wolski triumfują, czują ulgę. Są pewni, że to koniec ich walki, że Bogna i Jan zostali aresztowani. Ku ich totalnemu zaskoczeniu, Artman pojawia się w pracy... Jan przekazuje Annie informację, że aresztowanie Bogny i rozbicie podziemia transplantacyjnego to jego zasługa. Tymczasem Sylwia wraz z policją szuka grobu męża. W lesie znajdują naruszoną ziemię. Policjant wzywa ekipę techniczną do pomocy. Leśniewska rozmawia z Wolskim o Artmanie i jego układzie z policją. Dochodzi między nimi do kłótni. Michał nie może uwierzyć, że Jan kolejny raz wymknął się wymiarowi sprawiedliwości… Po rozmowie z Anną, Wolski jest zdenerwowany, kolejny raz bierze leki - chce się "odprężyć". Co jeszcze wydarzy się w finałowym odcinku serialu „Diagnoza”?

Diagnoza TVN: 3. sezon, 13. odcinek – co się wydarzy?

W 13., finałowym, odcinku serialu „Diagnoza” Wanda odbiera wyniki rutynowych badań pracowniczych. Ma podwyższony jeden marker, który może wskazywać na nowotwór. Lekarz sugeruje zrobienie dodatkowych analiz. Przerażona Jureczko zgadza się. Gdy odbiera wyniki, jest w szoku… Adwokat Bogny odwiedza Sylwię i proponuje jej spotkanie ze swoją klientką. Po wahaniu Makusz zgadza się. Adwokat aranżuje rozmowę Sylwii z Bogną w drodze na posiedzenie aresztowe. Mróz kreuje się na ofiarę Artmana, precyzyjnie manipuluje Sylwią… Jan otrzymuje telefon od dyrektora szpitala. Ten informuje go, że chce zgłosić jego kandydaturę na stanowisko ordynatora chirurgii. Na SOR przywożą rannych ekologów z protestu przeciwko składowisku odpadów. Jednym z poszkodowanych jest Szymon Brock (Maciej Stuhr). Sadzik bada Szymona. Okazuje się, że panowie się znają i nie przepadają za sobą... Artman przegląda korespondencję. Wśród listów znajduje tajemniczą kopertę bez znaczka. Zaciekawiony otwiera ją i wyciąga zdjęcie. Kamienieje, zszokowany i przerażony… Jak się zachowa?

Diagnoza – odcinek specjalny

W finałowym odcinku serialu "Diagnoza" gościnnie wystąpi Maciej Stuhr. Niespodzianką dla wszystkich fanów serialu będzie jednak odcinek specjalny, w którym poznamy zagadkową przeszłość Bogny Mróz (Danuta Stenka) i jej plany wyrównania rachunków z Artmanem (Adam Woronowicz). Premiera w player.pl już dziś, 27 listopada, zaraz po zakończeniu emisji serii na antenie TVN.

Diagnoza TVN: 3. sezon, 13. odcinek – gdzie i kiedy oglądać?

Premiera 13. odcinka 3. sezonu „Diagnozy” już dzisiaj, we wtorek 27.11.2018 o godz. 21.30 na antenie TVN. Odcinek będzie można też zobaczyć w Internecie na platformie player.pl.

ZDJĘCIA z 13. odcinka 3. sezonu „Diagnozy” zajdziesz w naszej GALERII--->

WIDEO: ZWIASTUN 13. odcinka 3. sezonu „Diagnozy” obejrzysz TUTAJ: