Diagnoza TVN: W 5. odcinku serialu podczas badania pacjenta VIP Artman (Adam Woronowicz) dowiaduje się, że była u niego również dr Leśniewska (Maja Ostaszewska). Zaalarmowany idzie z tym do Bogny (Danuta Stenka), sugerując przeniesienie byłego ministra do innego szpitala. Mróz szybko organizuje miejsce dla VIPa w stacji dializ w Katowicach, co szybko wzbudzi podejrzenia Anny. To jednak nie wszystko!

Diagnoza TVN: 5. odcinek - co się wydarzy?

Kiedy Langer (Wojciech Zieliński) usiłuje pogodzić się z myślą, że będzie musiał żyć z jedną sprawną ręką, Maria (Aleksandra Konieczna) przynosi mu kolejną druzgocącą informację. Nieusunięty podczas operacji fragment kości może się przemieścić i pogłębić paraliż, a to oznacza całkowitą niesprawność Langera. Karol nie okazuje po sobie, że te wieści są dla niego jak wyrok śmierci. W tym samym czasie Anna i Michał (Maciej Zakościelny) przyjeżdżają do Gdańska by szukać informacji związanych z pacjentem VIP i feralną operacją nerki, którą Leśniewska wykonała kilka lat temu. Zapisy w archiwum i informacje ze stacji dializ jednoznacznie wskazują, że zabieg omyłkowego usunięcia zdrowej nerki mógł tak naprawdę być precyzyjnie zaplanowany. Anna i Michał są przerażeni swoim odkryciem. Co jeszcze wydarzy się w tym odcinku? Czytaj PONIŻEJ:

Artman pojawia się w Rogowie - w małej miejscowości związanej z jego przeszłością. Tam poznaje Sylwię Makusz (Matylda Podfilipska) i jej córeczkę. Dziewczynka ciągle kaszle, a lekarze są bezradni, Artman sugeruje testy alergiczne. Marta (Magdalena Popławska) postanawia usunąć się z życia Marcela i Zosi. Rozmawia o tym z Anną. Uważa, że tak będzie lepiej dla nich i dla niej samej, w końcu musi zacząć żyć własnym życiem. Kacper zaprasza Kalinę na randkę. Na przyszpitalnym parkingu, Marta przez nieuwagę zastawia pewien samochód. Jego właścicielem okazuje się być prokurator Paweł Wilecki (Mateusz Kościukiewicz). Artman dowiaduje się, że Anna była w Gdańsku i szukała informacji o feralnej operacji nerki. Opowiada jej swoją wersję wydarzeń. Anna mu jednak nie wierzy…

Diagnoza TVN: 5. odcinek – gdzie i kiedy oglądać?

5. odcinek serialu „Diagnoza TVN” już dziś, we wtorek, 2 października 2018, o godzinie 21.30 na antenie TVN. Będziecie oglądać?

Fragment odcinka obejrzycie już teraz w WIDEO poniżej: