W 9. odcinku "Diagnozy" Artman (Adam Woronowicz) jedzie z Sylwią Makusz do komisariatu w Redłowie, w związku z koniecznością identyfikacji odnalezionych w lesie zwłok. Okazuje się, że nie jest to ciało jej męża. Gdy Sylwia składa dodatkowe zeznania, Artman rozmawia z policjantem i wyciąga od niego informacje o tajemniczym zaginięciu Wojtka Makusza. Czego się od niego dowie?

Diagnoza TVN: 9. odcinek 3. serii - co się wydarzy?

Artman zawozi następnie Makusz do jej domu na wsi. Sylwia, po zaginięciu męża, rzadko tu zagląda. Teraz chce tylko odebrać pocztę i zabrać jakieś drobiazgi. Artman wszędzie widzi pamiątki po mężczyźnie, którego przed laty potrącił. Nie jest w stanie tego znieść... Gdy wraca do Rybnika, przed jego domem czeka Bogna (Danuta Stenka). Żąda, by zerwał wszelkie kontakty z Sylwią. Tymczasem w willi na przedmieściach, która stanowi siedzibę podziemia transplantacyjnego, Michał (Maciej Zakościelny), jako potencjalny dawca, zostaje poddany badaniom. Ich wyniki są dobre, Michał zgadza się więc na oddanie nerki. Dostaje pierwszą ratę umówionej sumy i ostrzeżenie, aby być dyskretnym. Anna (Maja Ostaszewska), zaniepokojona długą nieobecnością Wolskiego, zaczyna go szukać. W końcu spotyka Michała, który opowiada jej o wizycie w tajnej klinice. Postanawiają powiadomić o wszystkim prokuratora Wileckiego.

Olga kłóci się z Agnieszką, która zarzuca Bujak, że ta nie traktuje ich związku poważnie. Nieoczekiwanie Olga wręcza partnerce bilety na lot do Holandii. Chce żeby wzięły tam ślub. Agnieszka jest bardzo zaskoczona. Na SOR zostaje przywieziona zaś siostra zakonna z ostrym bólem brzucha. Kalina, jako lekarz dyżurny, przejmuje pacjentkę. Ku zaskoczeniu wszystkich okazuje się, że siostra zna dobrze Wysocką. Kalina razem z nią jest w zakonnym nowicjacie. Co jeszcze się wydarzy? Obejrzyj kolejny obcinek serialu już teraz!

Diagnoza TVN: 9. odcinek 3. serii - gdzie i kiedy oglądać?

"Diagnoza 3" – 9. odcinek 3. serii już dziś, we wtorek, 30.10.2018 o godz. 21:30 w TVN.  Będziecie oglądać?

ZDJĘCIA z odcinka znajdziecie w naszej GALERII--->

WIDEO: zapowiedź odcinka obejrzyj zaś TUTAJ--->