Będzie 4. sezon serialu „Diagnoza” na TVN? Okazuje się, że… TAK! Co ciekawe zdjęcia do niego ruszają już dziś, 27 listopada 2018, czyli w dniu, kiedy stacja pokaże ostatni, 13. odcinek 3. sezon serialu. Takiej decyzji stacji nie ma się co dziwić. W końcu poprzednie serie przyciągnęły olbrzymią widownię, a historia Anny Leśniewskiej oraz Jana Artmana zyskała grono wiernych fanów. I tym razem telewidzowie mogą spodziewać się mocnego wątku kryminalnego oraz obyczajowego, kryjącego niewygodne tajemnice bohaterów z przeszłości. Oprócz ciekawej i zawiłej fabuły, stanowiącej niewątpliwie atut serialu, ogromną jego wartością jest fantastyczna obsada. Dlatego też do prac nad kolejnym sezonem ponownie zaproszono plejadę gwiazd! Kto poza Mają Ostaszewską, Danutą Stenką i Adamem Woronowiczem pojawi się w 4. sezonie serialu? Czym zaskoczy jego nowa odsłona? Sprawdź poniżej:

4. sezon "Diagnozy" - fabuła

Czego widzowie TVN mogą spodziewać się widzowie wiosną po nowym, 4, sezonie „Diagnozy”?

„Kolejny sezon zaczynamy spektakularnie! Nie mogę za wiele zdradzać,  ale tym razem główni bohaterowie staną w obliczu śmiertelnego zagrożenia.  W trójkącie  Anna – Michał - Artman wydarzą się sytuacje, które zaskoczą wszystkich. Miłość, nienawiść, odkupienie win, zemsta - taki będzie czwarty sezon Diagnozy” – wyjaśnia Kasia Śliwińska-Kłosowicz, główna scenarzystka.

4. sezon "Diagnozy" - obsada

W kolejnej serii „Diagnozy” ponownie zobaczymy wybitnych aktorów - Maję Ostaszewską, Danutę Stenkę, Macieja Zakościelnego, Adama Woronowicza, Magdę Popławską, Mateusza Kościukiewicza, Michała Czerneckiego, Sonię Bohosiewicz, Beatę Ścibakównę, Tomasza Drabka, Antoniego Królikowskiego, Józefa Pawłowskiego oraz Aleksandrę Adamską. Na ekran powrócą również postaci grane już wcześniej przez Jana Englerta, Helenę Englert czy Weronikę Rosati.

4. sezon "Diagnozy" - kiedy premiera?

Zdjęcia do nowego, 4. sezonu „Diagnozy” rozpoczynają się 27 listopada 2018 i potrwają do marca 2019 roku. Serial na antenę TVN trafi zapewne ponownie już na jesieni przyszłego roku. Wytrzymacie do tego czasu?

WIDEO: ZWIASTUN 13. odcinka 3. sezonu „Diagnozy” obejrzysz TUTAJ: