Co wydarzy się w 6. odcinku 3. sezonu serialu "Diagnoza"? Zobaczcie nasze STRESZCZENIE kolejnego odcinka popularnej produkcji TVN: Maria (Aleksandra Konieczna) cały czas czuwa przy łóżku nieprzytomnego Langera (Wojciech Zieliński). Widząc jej troskę, Anna (Maja Ostaszewska) postanawia wyjaśnić, na czym polega śmierć mózgu. Mimo dramatycznych wyników EEG, Kaleta nie dopuszcza do siebie informacji o złym stanie Karola. To jednak nie wszystko! Co jeszcze wydarzy się w 6. odcinku 3. sezonu serialu "Diagnoza"?

Diagnoza TVN - co się wydarzy w 6. odcinku 3. sezonu?

Artman (Adam Woronowicz), który wspólnie z Leśniewską miał przestawić prezentację, zostaje pilnie wezwany na konsultację do Katowic. Bogna (Danuta Stenka) postanawia go zastąpić podczas pokazu. Spontaniczna decyzja nowej ordynator, wydaje się Annie na tyle podejrzana, że wysyła ona Michała (Maciej Zakościelny), by sprawdził, gdzie wybiera się Artman.

Diagnoza TVN: 6. odcinku 3. sezonu – gdzie oglądać?

Serial "Diagnoza" możemy oglądać w każdy wtorek o 21.30 na TVN. Premiera 6. odcinka „Diagnozy” we wtorek, 9 października 2018, o godz. 21.30 na antenie TVN. Odcinek zaraz po premierze będzie można też zobaczyć w Internecie na player.pl.

Zdjęcia z 6. odcinka 3. sezonu już teraz znajdziecie w naszej GALERII--->

Zobaczcie też fragment serialu "Diagnoza" w WIDEO poniżej: